Co mówi o NIM jego IMIĘ?

Kolejny artykuł z cyklu MĘSKIM OKIEM. Dzisiaj cała prawa o facecie na podstawie jego imienia - cz. 2.!
Co mówi o NIM jego IMIĘ?
31.03.2015

Nie od dziś poszczególnym imionom nadaje się konkretne znaczenie. I chociaż większość podobnych analiz to wymysły, które rzadko się potwierdzają, każdy z nas ma własne skojarzenia. Jakiś czas temu razem z moimi znajomymi płci brzydkiej próbowaliśmy odgadnąć co stoi za danymi osobowymi kobiet. Kolejne charakterystyki oparliśmy na swoich obserwacjach i o dziwo, wielokrotnie udało nam się trafić, na co najlepszym dowodem były Wasze komentarze.

Dzisiaj kolejny raz odwracamy sytuację, by ułatwić Wam nieco życie. Tym razem przyszła kolej na imiona męskie i nasze skojarzenia z nimi. Wszystko po to, byś wiedziała, czego spodziewać się po swoim ukochanym. Kolejny raz okazało się, że niezależnie od siebie, wiele z nich opisywaliśmy dokładnie w ten sam sposób. Czyżby imię rzeczywiście miało aż takie znaczenie i stygmatyzowało nas na całe życie?

Oto 12 kolejnych popularnych męskich imion i cała prawda o ich właścicielach. Nie zawsze dla nas wygodna!

znaczenie imion

MICHAŁ

To nie jego wina, że wychował się w rodzinie, gdzie nigdy nie miał pełnej swobody. Nadopiekuńczy rodzice robią swoje. Mały Michaś z czasem nieco zmężnieje, ale nigdy nie będzie zupełnie samodzielny. Romanse i skoki w bok zupełnie mu nie w głowie. Szuka miłości na wieki wieków i jeśli ją znajdzie – niczego więcej nie potrzebuje do szczęścia. Ambitny, ale nieco oderwany od rzeczywistości. Bardzo inteligentny, co niektórych może irytować.

ROBERT

Ma słomiany zapał – wiele rzeczy zaczyna, tylko nieliczne doprowadza do końca. Tak jest z edukacją, karierą, a także życiem uczuciowym. Wycofuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Poczciwy facet, który potrzebuje nie tylko Twojej miłości. Warto go mobilizować i kierować, a wtedy coś z niego będzie. Często udaje kogoś, kim nie jest, więc może być odbierany jako drobny cwaniaczek. Co nie oznacza, że nie można na nim polegać, bo kiedy się zaangażuje – jest wierny i oddany.

znaczenie imion

MARCIN

Nikogo nie udaje, bo zwyczajnie tego nie potrafi. Prostolinijny do granic wytrzymałości. Z tego powodu przez jednych odbierany jest jako swojski chłopak, a przez innych... prostak. Przez lata miota się, nie wiedząc, czego tak naprawdę chce. Aż wreszcie spotka tę jedyną, a ta z całą pewnością utemperuje jego trudny charakter. Może na takiego nie wygląda, ale jest bardzo rodzinny. Potrafi ciężko pracować, by zapewnić godny byt swoim najbliższym.

ADAM

Jeśli o kimś można powiedzieć, że jestem typem karierowicza, to na pewno nie mówimy o Adamie. On ma spore możliwości, ale raczej małą siłę przebicia. Nie stara się za wszelką cenę. Lubi proste, skromne i przewidywalne życie. Emocjonalny siłacz, który udźwignie nawet największe przeciwności losu. Kiedy wszystko jest w porządku – wydaje się lekkoduchem, ale kiedy trzeba wziąć za coś odpowiedzialność – nie ma sobie równych. Na pewno możesz na nim polegać.

znaczenie imion

JACEK

Typowa „cicha woda”. Z wyglądu i charakteru raczej trudno skojarzyć go z przebojowością. W chwilach miłosnego uniesienia potrafi jednak wzbić się na wyżyny i pokazać swój prawdziwy charakter. W głębi duszy to konkretny i odważny facet, który potrzebuje okazji, by się wykazać. Co nie oznacza, że rządzi w związku – wcale tego nie potrzebuje i podświadomie szuka dominującej partnerki. Wielu będzie go z tego powodu wyśmiewało, ale on nic sobie z tego nie robi.

MARIUSZ

Chyba największy świntuch w całym tym towarzystwie. Wszystko kojarzy mu się z seksem, co może być bardzo krępujące dla innych. Postać nieoczywista – nigdy nie wiesz, czy jest Twoim przyjacielem, czy może jednak najchętniej wbiłby Ci nóż w plecy. W momentach największej próby okazuje się, że to odpowiedzialny facet, a nie tylko wesołek. W życiu kieruje się jedną zasadą – rób to, co lubisz. I zazwyczaj wychodzi na tym całkiem nieźle.

znaczenie imion

KAMIL

Niech Cię nie zwiedzie wizerunek grzecznego chłopca. Kamil ma sporo na sumieniu i raczej trudno nad nim zapanować. To, że w młodości był ministrantem, wcale nie oznacza, że kilka lat później nie okaże się bezdusznym cwaniakiem. Spokojnie, to też tylko poza na potrzeby chwili. W rzeczywistości jest kimś pośrodku, ale prawdziwą osobowość zdradza jedynie przy osobach, które naprawdę kocha i szanuje. Szczerość w stosunku do innych uznaje za słabość.

CEZARY

Typowy przedstawiciel gatunku „co to nie on”. Nie potrzebuje pochwał, by uważać się za najmądrzejszego na świecie. W życiu liczy się i polega tylko na jednym człowieku – samym sobie. Nie słucha dobrych rad i często tego żałuje. Ma problem ze szczerością, bo woli udawać kogoś, kim nie jest. Zawsze chce być najlepszy, najprzystojniejszy i najbardziej zaradny. Z czasem wygląda to nieco karykaturalnie, ale jeśli mu tego nie uświadomisz – sam się nie zorientuje.

znaczenie imion

KONRAD

Wszędzie go pełno, a ADHD towarzyszy mu praktycznie przez całe życie. Nie łudź się, że kiedyś przystopuje, bo za nim jeszcze nikt nie nadążył. Ma ogromny talent do pakowania się w kłopoty. Gorzej z wychodzeniem na prostą, bo w tym przypadku nie obejdzie się bez pomocy najbliższych. W jednym nie ma sobie równych – otacza się ludźmi, którzy zawsze będą go wspierać. Być może na to nie zasłużył, ale ma w sobie coś takiego, że inaczej się nie da.

MAREK

Człowiek niezwykle oficjalny. Trudno się do niego zbliżyć, bo zaraz węszy spisek. Karierowicz, ale mający ku temu podstawy, bo inteligencji i zaradności na pewno mu nie brakuje. Na co dzień ceni sobie ludzką uległość, ale w życiu uczuciowym przydałaby mu się kobieta bardziej dominująca. Tylko ona będzie potrafiła sprowadzić go na ziemię. Domator. Życie towarzyskie ogranicza do swojego ciepłego gniazdka, a na większych imprezach zwyczajnie się męczy.

znaczenie imion

ALEKSANDER

Nikt nie potrafi lawirować tak, jak on. Znajomych, a nawet miłość swojego życia wybiera na zasadzie „co mogę z tego mieć”. Uwielbia być w centrum uwagi i chociaż czasami trąci to śmiesznością, nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Jak się uprze, to zawsze dopnie swego. Dla najbliższych – ciepły miś, dla pozostałych – cwana bestia, która potrafi ugryźć w najmniej oczekiwanym momencie. Całe życie gra i dobrze na tym wychodzi.

KACPER

Urodził się jako chłopiec i chłopcem na wieki wieków pozostanie. Nigdy nie dorasta, bo ze swojej spontaniczności i niezaradności uczynił znak rozpoznawczy. Wszyscy wiedzą, że Kacperkiem trzeba się zająć i poprowadzić go za rączkę, bo inaczej się pogubi. On nawet nie udaje, że jest inaczej. W życiu uczuciowym nie szuka kochanki, ale drugiej matki. Fajtłapa, ale tak urocza, że nikt nie będzie mu z tego powodu robił wyrzutów.

Polecane wideo

Komentarze (48)

Ocena: 4.58 / 5
Agnieszka (Ocena: 5) 03.04.2015 20:35
Jak spodobał Ci się opis jakiegoś imienia i chcesz zobaczyć, czy to prawda poszukaj faceta o tym imieniu na darmowym portalu dyskoteka.co
odpowiedz
fsdaf (Ocena: 5) 02.04.2015 23:19
Spodziewałem się jakichś wypocin a tu takie zaskoczenie, wszystko się zgadza
odpowiedz
Majka (Ocena: 1) 02.04.2015 13:54
A gdzie Karol?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 12:33
Boże.. o Marcinie święta, najświętsza prawda, aż jestem w szoku! o.O Skąd znacie mojego faceta?! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2015 23:03
KRZYSIEK
odpowiedz

Polecane dla Ciebie