MĘSKIM OKIEM: Cała prawa o Twoim ukochanym na podstawie... jego imienia!

Podaj imię swojego chłopaka, a powiem Ci, czego się po nim spodziewać!
MĘSKIM OKIEM: Cała prawa o Twoim ukochanym na podstawie... jego imienia!
24.03.2015

Nie od dziś poszczególnym imionom nadaje się konkretne znaczenie. I chociaż większość podobnych analiz to wymysły, które rzadko się potwierdzają, każdy z nas ma własne skojarzenia. Jakiś czas temu razem z moimi znajomymi płci brzydkiej próbowaliśmy odgadnąć co stoi za danymi osobowymi kobiet. Kolejne charakterystyki oparliśmy na swoich obserwacjach i o dziwo, wielokrotnie udało nam się trafić, na co najlepszym dowodem były Wasze komentarze.

Dzisiaj odwracamy sytuację, by ułatwić Wam nieco życie. Tym razem przyszła kolej na imiona męskie i nasze skojarzenia z nimi. Wszystko po to, byś wiedziała, czego spodziewać się po swoim ukochanym. Kolejny raz okazało się, że niezależnie od siebie, wiele z nich opisywaliśmy dokładnie w ten sam sposób. Czyżby imię rzeczywiście miało aż takie znaczenie i stygmatyzowało nas na całe życie?

Oto 12 popularnych męskich imion i cała prawda o ich właścicielach. Nie zawsze dla nas wygodna!

imiona męskie

PIOTR

Do bólu przewidywalny i często zwyczajnie nudny. Ma swoje przyzwyczajenia, których będzie się trzymał do grobowej deski. Nikt nie jest go w stanie zmusić do zmiany zdania, bo wszystko zawsze wie najlepiej. W związku potrafi być dyktatorem, z którym nie ma żadnej dyskusji. Ma być tak, jak chce Piotr, albo czeka Was przynajmniej kilka cichych dni. Ma dobre serce, ale raczej się z tym nie obnosi.

JAKUB

Facet ciekawy świata. Kiedy coś go zainteresuje, niewinne hobby wkrótce zaczyna przypominać obsesję. Jest wytrwały w tym, co robi, nawet jeśli inni zupełnie tego nie rozumieją. W związku przyjmuje rolę uległego partnera, można nawet powiedzieć, że pantoflarza. Męskość wcale nie kojarzy mu się ze stanowczością. Dla świętego spokoju zgodzi się niemal na wszystko. Lubi ludzi, a oni lubią jego.

imiona męskie

GRZEGORZ

Trudny charakter i jeden z tych facetów, którymi wyjątkowo ciężko pokierować. Nawet jeśli nie ma racji, do końca będzie upierał się przy swoim. Na każdym kroku podkreśla swoją siłę i męstwo, aby nikt nie miał wątpliwości, że jest prawdziwym samcem. Pierwsze wrażenie – nieco odpychające, ale kiedy owiniesz go sobie wokół palca, będzie jadł Ci z ręki. Do czasu kolejnej sprzeczki, bo on traktuje to niczym sport.

TOMASZ

Może na to nie wygląda, ale to mężczyzna niezwykle wrażliwy. W chwilach próby niemal zawsze spisuje się na medal, bo ma w sobie sporo wytrwałości, cierpliwości i życiowej mądrości. W związku potrafi zrezygnować ze wszystkiego, byle Cię zadowolić. To świetny materiał na męża i ojca Twoich dzieci. Sprawdzi się w obydwu tych rolach, bo w głębi duszy zawsze marzył o rodzinnej stabilizacji.

imiona męskie

ANDRZEJ

Nie do końca wiadomo, czego chce. Nie potrafisz odgadnąć tego Ty, a i on ma z tym spore trudności. Jednego dnia rzuca pomysłem, który ma okazać się lekiem na całe zło, a drugiego – zupełnie się z niego wycofuje. Momentami tak sympatyczny i dobry, że może Cię zemdlić. Uśmiechem i ciepłym słowem przykrywa nawet swoją wrodzoną niezaradność. Dobry chłopak, który ciągle się gubi.

PAWEŁ

Typ formalisty, który lubi mieć poukładane życie, ale zazwyczaj trafia na kobiety z zupełnie innej bajki. Pedant. Nie za bardzo potrafi stawiać na swoim, więc prędzej czy później uda Ci się go zupełnie zdominować. W związku tańczy tak, jak mu zagrasz. Rzadko realizuje własne ambicje i marzenia, bo najpierw chce zadowolić innych, a dopiero później przejmuje się sobą. Postronni ludzie odbierają go jako nudziarza.

imiona męskie

ARTUR

Nie jest typowym przystojniakiem, ale to nie oznacza, że żadna nie chce na niego spojrzeć. Wręcz przeciwnie – ma osobowość i temperament, które przyciągają do niego ludzi. Dowcipniś, który nigdy nie dorośnie. Żartuje ze wszystkich i wszystkiego, nawet jeśli nie do końca wypada. Wizualnie – twardziel, w rzeczywistości – troskliwy miś. Jeśli zaangażuje się uczuciowo, to interesuje go tylko stały związek.

RADOSŁAW

Jeśli zwiążesz się z Radosławem, możesz być pewna, że nigdy Cię nie zdradzi. Chyba, że trafiłaś na wybrakowany egzemplarz. Kieruje się moralnością, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie częste. Świetny kompan do rozmowy z kobietą, bo nie jest typowym męskim mruczkiem, z którego wszystko trzeba wyciągać. Lubi mówić. Do tego stopnia, że czasami będziesz miała tylko jedno życzenie – niech wreszcie się zamknie.

imiona męskie

ŁUKASZ

Niby ciepłe kluchy, ale dziwnym trafem nie brakuje koneserek tego typu osobowości. Na wszystko reaguje uśmiechem i przytakuje. Jeśli szukasz twardziela, który wciąż będzie Cię zaskakiwał – Łukasz może Cię zanudzić na śmierć. Jeśli jednak oczekujesz stabilizacji i spijania sobie z dzióbków – lepiej trafić nie mogłaś. Pozytywna postać, której można zaufać i jeśli sama go nie skrzywdzisz, na nim też się nie zawiedziesz.

BARTŁOMIEJ

Typowy rozrabiaka, który najpierw mówi i działa, a dopiero później myśli. Temperamentu zdecydowanie mu nie brakuje, ale niektórzy mogą odnieść wrażenie, że przez całe życie się miota. Nie do końca wie, czego oczekuje, także od swojej partnerki. Musisz być silna i konsekwentna, aby potrafić nad nim zapanować. W przeciwieństwie do wielu innych, dla niego założenie i powiększenie rodziny to ostateczność, a nie cel sam w sobie.

imiona męskie

MACIEJ

Intelektualista, który wszystko sprowadza do naukowych wzorów. Wydaje mu się, że na tej samej zasadzie działa związek. Logicznie myśli, ale czasami brakuje mu spontaniczności. Sztywniak, ale podatny na resocjalizację. Jeśli pokażesz mu, że można inaczej, prędzej czy później bardzo Cię zaskoczy. Wierny i odpowiedzialny, a przy tym niezbyt konkretny. Lepiej nie pytaj go o zdanie, bo trudno będzie mu się określić. Rób, co uważasz, a on się z tym pogodzi.

FILIP

To najlepszy dowód na to, że męska uroda potrafi iść w parze z inteligencją. A nawet jeśli odbiega od przyjętego kanonu piękna (co rzadko się zdarza), przynajmniej będziesz miała z nim o czym porozmawiać. Nie lubi zmian, więc związki zawsze traktuje poważnie i ostatecznie. W przypadku porażki cierpi, ale wcale się nie poddaje. Zainteresowania typowo męskie – sport, motoryzacja, a przy tym wrażliwy na sztukę.

Nie znalazłaś imienia swojego ukochanego? Daj nam znać, a już niedługo trafi na naszą listę!

Komentarze (188)

Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2018 21:04
Super
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 04.11.2015 20:55
Jeśli chodzi o Piotra, to wszystko się zgadza! Wspaniały człowiek, ale jako partner beznadziejny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 20:10
Dariusz to bardzo popularne imię. Ciekawe co na jego temat napiszecie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2015 08:16
Wiktor
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2015 11:19
Wojtek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo