FACET RADZI: Jakie owłosienie łonowe u kobiet lubią mężczyźni?

Naturalne owłosienie, podgalanie, a może depilacja na zero? Sprawdź, co myślą na ten temat faceci!
FACET RADZI: Jakie owłosienie łonowe u kobiet lubią mężczyźni?
11.07.2013

Chciałabyś wiedzieć, co tak naprawdę myślą mężczyźni? Kontynuujemy nasz cykl, w którym możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami i problemami z facetem. Dzisiaj kolejny ważny temat, który rozpala Waszą wyobraźnię. Jeśli anonimowo chcesz zapytać o coś Tomka, skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres redakcja(at)papilot.pl.

Na naszą skrzynkę przyszło zapytanie od Kasi, która ma wątpliwości dotyczące owłosienia strefy intymnej:

„Od dłuższego czasu nurtuje mnie pewna dość krępująca kwestia dotycząca owłosienia łonowego. Depilować czy nie? Pytam o to jak mężczyźni się zapatrują na tę sprawę”.

Tomek postara się rozwiać Wasze wątpliwości w tym temacie, choć nie jest to sprawa oczywista...

Szanowna Kasiu,

dziękuję za poruszenie tego jakże istotnego tematu. Zapewne niektóre kobiety podchodzą do tego w dość praktyczny sposób – faceci nie lubią długich włosów między nogami, więc na wszelki wypadek wygolę się na totalne zero. Rozważacie, co może siedzieć w naszych głowach i dochodzicie do wniosku, że sprawa jest prosta. Skoro wymagamy od Was ogolonych pach i nóg, to włosy łonowe także nie mogą być mile widziane. Niby tak, ale nie do końca.

 

Trudno mi reprezentować punkt widzenia wszystkich facetów, bo zdarzają się także miłośnicy dzikiej natury, ale przyjmijmy jakieś bezpieczne ramy. Kwestia zasadnicza – jeśli pozostawisz owłosienie łonowe bez żadnej kontroli, to po kilku tygodniach czy miesiącach nie będziesz musiała nosić bielizny. Włosy zakryją dokładnie wszystko, co potrzeba. Istnieją zwolennicy moheru, ale raczej w postaci beretów. Włochata zasłona między nogami to raczej sytuacja ekstremalna. Na to zgody nie ma.

No dobrze, skoro nie pełna natura między nogami, to co? Najlepiej zdrowy umiar, bo ta zasada sprawdza się w każdej dziedzinie. Większości z nas wystarczy podcięcie lub podgolenie okolicy intymnej. Możesz mieć nawet ciemne owłosienie, ale jeśli jest estetycznie skrócone, to nie powinno być problemu. Ewentualnie zupełne wygolenie, choć nie jest to absolutnie wymagane. Niektórzy lubią zupełnie gładkie kobiety, ale sam miałbym wrażenie, że zbliżam się do kilkulatki, a nie dojrzałej dziewczyny...

Niektóre panie idą o krok dalej i serwują nam małe dzieła sztuki na kroczu. Najpierw podgolenie, żeby było króciutko, a potem rzeźbienie w naturalnym surowcu. Tak powstają włochate strzałki, kółeczka, trójkąciki, a jak coś nie wyjdzie, to nawet owłosienie przypominające męskie wąsy. Nie przesadzajcie z tą inwencją, bo coraz częściej robi się to zwyczajnie śmieszne. Zostawcie paseczek, wystarczy.

 

Reasumując – gęste pukle są niedopuszczalne, zupełnie gładkie krocze jest bardziej bezpieczne, ale nie każdemu podpasuje, mocno skrócone owłosienie – chyba najrozsądniejsza propozycja, wzorki lub nie daj Boże farbowane owłosienie łonowe – na własne ryzyko. Jeśli masz stałego partnera, to nawet się nad tym nie zastanawiaj. Zapytaj i jeśli będziesz miała ochotę, dostosuj się do jego oczekiwań. Przy okazji możesz wyrazić swoje życzenie co do jego owłosienia. Równouprawnienie zobowiązuje.

Tomek

 

Już to sobie wyobrażam... Przychodzi co do czego, kobieta zrzuca z siebie okrycie wierzchnie, a spod bielizny wystają kędziorki. Coś takiego nie tyle obrzydza, co uniemożliwia przejście na kolejny etap znajomości. I wcale nie chodzi o to, że tylko my wymagamy. Przecież niejedna z Was zareaguje podobnie na widok męskiego przyrodzenia, które ledwo wystaje ponad włochaty busz. Panowie coraz częściej przycinają owłosienie łonowe, żeby Was nie odstraszać.

 

Komentarze (102)

Ocena: 4.94 / 5
gość (Ocena: 5) 28.05.2018 11:18
Taki jest FAKT
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2018 11:18
Taki jest FAKT
odpowiedz
Spid (Ocena: 5) 30.12.2017 14:41
Ja wole bez włosów.
odpowiedz
Rohan (Ocena: 5) 13.12.2017 14:24
Puchaty trójkącik - taka fryzurka najbardziej mi się podoba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.03.2017 20:23
Włosy łonowe to cały urok kobiety i sama podnieta. Depilowane lub golina to jak u noworodka tylko inne gabaryty.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo