PRZYPADKOWY SEKS? Kobiety nie mają z niego żadnej przyjemności!

Wcale nie chodzi o strach przed złą opinią…
PRZYPADKOWY SEKS? Kobiety nie mają z niego żadnej przyjemności!
18.04.2011

Serwis miller-mccune.com informuje o najnowszym odkryciu amerykańskiego psychologa, który przeprowadził badania dotyczące przypadkowego seksu. Wnioski, do których doszedł Terri Conley, okazały się bardzo zaskakujące.

Wynika z nich, że kobiety rzadziej od mężczyzn decydują się na seks z przypadkową osobą, ponieważ… są przekonane o tym, że mężczyzna nie sprawi im w łóżku przyjemności! Conley dowodzi, że panie chętniej rzuciłyby się w wir seksualnych igraszek, gdyby miały pewność, że da im to satysfakcję. Niestety, jedynie mężczyźni mają ten przywilej, że odczuwają za każdym razem pełną przyjemność z seksu.

Swoją „teorię przyjemności” Conley potwierdza wynikami badań, które przeprowadził wśród kobiet biseksualnych. Wynika z nich jasno, że kiedy mają one do wyboru mężczyznę i kobietę, to na przypadkowy seks zdecydują się właśnie na osobę płci żeńskiej - jako tę, która zagwarantuje im seksualne spełnienie.

Amerykański psycholog obalił zatem mit, według którego panie nie decydują się na przypadkowy seks ze strachu przed złą opinią.

Zgadzacie się z tezą Conley’a?

Maja Zielińska

Zobacz także:

SAVOIR-VIVRE W ŁÓŻKU

Nawet figlując w łóżku niczym dzika kotka, możesz zachowywać się z klasą. Uprawiając seks warto pamiętać o dobrych manierach. Przed Wami SYPIALNIANY Bon ton!

Dlaczego mężczyźni z nami zrywają? Poznaj PRAWDZIWE POWODY ich decyzji!

Oto szczere wyznania facetów. Dowiedz się, jak uniknąć związkowych pułapek skutecznie niszczących uczucie.

Polecane wideo

Komentarze (56)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2012 06:44
to ja chyba facetem jestem tylko o tymnie wiem, bomi to sprawia jednak przyjemność i gdyby nie stały partner to hulaj dusza piekła nie ma
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2011 16:50
Polecam stronę: kobiece-sztuczki.pl Znajdziecie w niej wiele ciekawych informacji na temat uwodzenia mężczyzn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 14:12
no nie nie prawda...jak juz to u mnie predzej starch przed zla opinia poza tym z dwoma przypadkowymi facetami juz sie bzykałam i bylo zajebiscie ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2011 14:16
ha ha dobre:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 00:56
Jakto zawsze moja mama mowi ,,nie wielkosc przyrodzenia,a sztuka pierdo****a sie liczy''hahahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie