Uwaga, nie ma lepszego sposobu na zdobycie faceta! SUPER TRIK UWODZICIELEK

Oto najskuteczniejsza metoda na poderwanie mężczyzny. To naprawdę działa!
Uwaga, nie ma lepszego sposobu na zdobycie faceta! SUPER TRIK UWODZICIELEK
20.02.2011

Chcesz zdobyć faceta, który bardzo ci się podoba? Pragniesz, aby twój ideał zwrócił wreszcie na ciebie uwagę? Teraz wszystko jest możliwe, znamy bowiem super trik prawdziwych uwodzicielek!

Jak dowodzą najnowsze badania, najlepszą metodą na zdobycie przez kobietę początkowego zainteresowania mężczyzny, jest… dotknięcie jego ramienia! Aby potwierdzić tę teorię przeprowadzono nawet specjalny eksperyment.

20-letnia kobieta, uznana przez wielu mężczyzn za przeciętnie atrakcyjną, podchodziła w barze do 64 losowo wybranych samotnych mężczyzn. Prosiła o pomoc w nawleczeniu klucza na breloczek. W połowie przypadków przed podziękowaniem i wróceniem do swojego stolika na 1-2 sekundy dotykała przedramienia pomocnika. Jak się okazało, mężczyźni, których kobieta musnęła swoją dłonią od razu zaczynali z nią rozmowę. Co ciekawe, grupa niedotykanych panów, nie miała już tak wielkiej ochoty na podtrzymanie dalszego kontaktu.

Przeprowadzony eksperyment niesie za sobą dość jasne przesłanie. Kobiety, które odważą się dotknąć przez krótką chwilę pożądanego mężczyznę, mają większe szanse na dalszą znajomość. Po prostu, mężczyzna czuje wtedy naszą bliskość. Co więcej, taki krótki cielesny kontakt sprawia, że wydajemy mu się bardziej atrakcyjne!

Karina Hefner

Zobacz także:

Ulubione pozycje seksualne: Klasyczna, od tyłu czy na jeźdźca? (Co kochają faceci?)

Na jeźdźca, od tyłu czy po misjonarsku - sprawdź, jaki rodzaj erotycznych uniesień daje nam największą satysfakcję.

13 zaskakujących CIEKAWOSTEK O CAŁOWANIU: Na pewno o tym nie wiedziałaś!

Oto 13 najciekawszych i zaskakujących faktów na temat całowania, których do tej pory nie znałaś.

Komentarze (43)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 16:48
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2015 15:48
A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 18:53
jasne... ja tam w tramwaju złapałam jakiegoś mężczyzne za ..."jaja", ale naprawdę nie chcący, bo zagadałam się z przyjaciółką i chciałam sie złapać rurki... no i co? nawet klejnoty nie podziałały, sama jestem juz 2 lata! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2011 23:44
jestem facetem i w całości się z tym zgodzę. jeden dotyk a możne tak wiele. drogę panie do dzieła większość facetów odrazu zacznie flirtować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 16:32
pewnie dotknę faceta i już jest mój ... ale pierdoły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo