6 zasad flirtu SMS-owego: Oczaruj faceta w kilku krokach!

Zostań mistrzynią w wysyłaniu miłosnych wiadomości.
6 zasad flirtu SMS-owego: Oczaruj faceta w kilku krokach!
19.02.2011

Poczta elektroniczna i SMS-y to cudowne wynalazki! Zwłaszcza, że na początku znajomości bardzo często porozumiewamy się ze swoją sympatią właśnie poprzez taką elektroniczną formę wymiany informacji. Wiadomości tekstowe to przecież świetna forma flirtowania – szybka, niebanalna i, co najważniejsze, niezobowiązująca.

Aby jednak zostać mistrzynią w wysyłaniu miłosnych wiadomości tekstowych trzeba zastosować się do kilku zasad…

1. Nie bądź natarczywa

Nie każdy zawsze nosi przy sobie komórkę. Nigdy więc nie wysyłaj kilku wiadomości naraz z pytaniem, czemu druga osoba nie odpisuje. Takie zachowanie może tylko zirytować ukochanego. Nie bądź również stroną, która zawsze pisze jako pierwsza. Pozwól by ta druga osoba czasem sama się odezwała. Będziesz wiedzieć, że nie narzucasz się na siłę.

2. Zachowaj poczucie humoru

Staraj się, aby twoje wiadomości były jak najbardziej zabawne. Wesołe SMS-y nawet największemu ponurakowi potrafią poprawić humor. Twój ukochany z pewnością doceni również niebanalne poczucie humoru, zaciekawi się twoją osobą i na pewno będzie chciał dostawać coraz więcej takich oryginalnych wiadomości.

3. Wykorzystaj elektroniczne uśmiechy i buziaki

Podczas pisania swoich wiadomości używaj czasem różnych symboli i skrótów. Takie SMS-y często mogą powiedzieć więcej niż wiele słów. Bądź przy tym kreatywna. Z czasem, dzięki takim zabiegom, stworzycie z ukochanym wasz własny, unikalny SMS-owy język. Elektroniczne uśmiechy i buźki warto również wykorzystać, gdy wasza rozmowa utknęła w martwym punkcie. To dobry sposób na rozpoczęcia nowego tematu.

 

 

udany związek

4. Nazywaj go po imieniu

Wymieniając się SMS-ami ze swoim ukochanym, staraj się na początku swojej wiadomości wpisywać jego imię. Osobie, z którą rozmawiasz zrobi się wtedy bardzo miło. Taki sposób porozumiewania się z pewnością zacieśni łączącą was więź, nada waszej relacji więcej czułości. Pamiętaj jednak, by nie stosować tego chwytu zbyt często. Ciągłe powtarzanie imienia ukochanego, może w końcu wydać mu się trochę irytujące.

5. Unikaj głębokich wyznań

Chociaż wiadomo, że łatwiej jest nam wyznać miłość lub powiedzieć komuś coś ważnego właśnie za pomocą SMS-a, to jednak nie należy tego robić. Takie zachowanie druga osoba może odebrać nawet jako brak szacunku. Istnieje również ryzyko, że ktoś obcy przeczyta naszą wiadomość. Lepiej więc swoje głębokie wyznania zachować na bezpośrednie spotkanie . Pamiętaj również, aby, dopóki nie będziecie parą, nie wysyłać ukochanemu erotycznych wiadomości. Jeśli to zrobisz wcześniej, ryzykujesz, że SMS-a przeczytają wszyscy jego koledzy.

6. Zadzwoń od czasu do czasu

Chociaż SMS-y to świetna forma komunikacji, to jednak czasami warto trochę dłużej i bardziej bezpośrednio porozmawiać ze swoim ukochanym. Nawet więc, gdy nie znacie się jeszcze za dobrze, nie wahaj się i zadzwoń od czasu do czasu do swojej sympatii. Zasugerujesz tym samym, że bardzo zależy ci na tej znajomości. Co więcej, twój głos usłyszany w słuchawce, z pewnością zapadnie ukochanemu w pamięci na wiele dni.

Karina Hefner

Zobacz także:

Późne małżeństwo + dobre wykształcenie = Wielka Nieskończona Miłość (To nowy przepis na udany związek!)

Podobno małżeństwom, które zostały późno zawarte (a w dodatku przez dobrze wykształconych ludzi) rzadko kiedy grozi rozpad...

GŁADKA CERA, PIĘKNE WŁOSY, LEPSZA ODPORNOŚĆ: Poznaj 10 korzyści płynących z regularnego seksu!

Dłuższa młodość, jędrne pośladki, piękna sylwetka... Tak miłosne igraszki wpływają na nasz organizm!

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
hanka (Ocena: 5) 17.03.2015 12:24
ja ostatnio wysłałam takiemu koledze co mi się strasznie podobał jak byłam w kostiumie efelina jak mu się podobam i czy jestem według niego gotowa do wakacji i od tamtej pory dostaję często esy, że nie może przestać myśleć o mnie. Nie wiedziałam, że to może podziałać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2011 20:23
Te wszystkie porady są w gazetach dla nastolatek mojej siostry np. ' Dziewczyna' , 'Bravo' itp. W sumie może coś racji mają ale to pic na fotomontaż. A naiwne dzierlatki w to wierzą.^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 16:33
Próbuje poderwać chlopaka i jak na razie idzie mi świetnie. Jest odemnie uzależniony ;D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2011 19:21
4. nazywaj go po imieniu . zawsze pisalam "Aleks" a on w koncu zapytaj czemu w smsach pisze ciagle jego imie ;/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 11:03
To ty jesteś lekko żenująca Ona nie napisała, żeby cały czas buźki wysyłać, jesteś tak upośledzona, że nawet nie możesz zrozumieć prostego przekazu. A poza tym, weź pod uwagę to, że koledzy czasami sami czytają smsy bez względu na to czy załóżmy twój chłopak im pozwoli, dlatego trzeba się pilnować, A ty chyba nie znasz do końca facetów skoro uważasz, że oni to co im napiszesz zachowają dla siebie, bo są na tym świecie skończone świnie, którzy to zrobią, a ty i tak nie masz 100 pewności, że ten akurat jest z tych, którzy tego nie robią.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo