Magia francuskich pocałunków. Jak wiele są w stanie zmienić? Na co wpływają? CIEKAWOSTKI

Głębokie pocałunki to źródło niespotykanych pokładów energii.
Magia francuskich pocałunków. Jak wiele są w stanie zmienić? Na co wpływają? CIEKAWOSTKI
07.03.2011

Zastanawiałyście się kiedyś, co najbardziej podnieca was podczas gry wstępnej ze swoim partnerem? Z najnowszych badań wynika, że czynnością, która wzbudza największe pożądanie u kobiet są... francuskie pocałunki. Gdzie więc tkwi ich sekret?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Podczas tych pieszczot mężczyzna razem ze śliną przekazuje kobiecie testosteron, a ten z kolei pobudza łechtaczkę. Dodatkowo, powtarzane regularnie, powodują, że z czasem wzrasta nasze libido, a tym samym czujemy się bardziej podniecone, mamy większą ochotę na seks.

Francuskie pocałunki to wspaniała forma wzbudzania pożądania oraz źródło niespożytych pokładów energii. Całując się "z języczkiem", zawsze będziemy uśmiechnięte i zdrowe! Taka forma pieszczot pobudza bowiem krążenie krwi w organizmie, poprawiając tym samym nie tylko nasze funkcje seksualne, lecz także samoocenę!

Przede wszystkim jednak, francuskie pocałunki doskonale oddziałuje na wszystkie nasze zmysły, pobudzają wyobraźnię i pozwalają nam bezgranicznie zatopić się w nieskończonych obszarach cudownej rozkoszy...

Karina Hefner

Zobacz także:

13 zaskakujących CIEKAWOSTEK O CAŁOWANIU: Na pewno o tym nie wiedziałaś!

Oto 13 najciekawszych i zaskakujących faktów na temat całowania, których do tej pory nie znałaś.

Czego kobiety wstydzą się po seksie z nowym kochankiem?

Wcale nie cellulitu, nadprogramowych fałdek czy niewystarczających umiejętności łóżkowych...

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2011 11:13
Pocałunki to najlepsza rzecz na świecie! Uwielbiam:) czytałam też gdzieś ,że całowanie przedłuża życie człowieka...więc naprawdę opłaca się całować:) a jeśli się chodzi o grę wstępną to pocałunki plus czuły masaż( na fun factory są takie specjalne świece) to jest to!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 23:36
tak jak Panie ja również nie wyobrażam sobie całowania bez języka :) nie wyobrażam sobie też jak można myślec, że to obrzydliwe!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 12:45
Ja tez nie wyobrażam sobie całowania bez języka. Jeśli ktoś uważa to za obrzydliwe i mało przyjemne to musiał miec jakiegoś przypała, a nie faceta. Mój juz przy pierwszym pocalunku wsadził mi język do buzi i wcale nie uważam tego za obrzydliwe, chociaz z perspektywy to tamten pocałunek i tak był strasznie cienki, ale teraz jest po prostu niesamowicie i nigdy sie nam to nie nudzi. Wprost nie mogę sie doczekac co mój facet znowu wymyśli;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 20:38
Mmm pocałunki francuskie , również nie wyobrażam sobie całowania bez języczka to tak jak uprawiać sex w ubraniach :D Ktos tam pisał na dole ze to ograniczone , myślę ze to kwestia upodobań , ale ktoś tam napisał że pieści odbyt sobie nawzajem ze swoim partnerem to już mnie obrzydza xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 17:32
jęzor musi być!!!!!!!!nie wyobrazam sobie inaczej pocalunku!!uwielbiam czuc jęzor dosłownie wszedzie;)tu i tam;)tam i tu;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo