Mężczyzna z obrączką: Dlaczego zajęci faceci są dla nas łakomymi kąskami?

Sprawdź, dlaczego obrączka u faceta działa na kobiety jak magnes i zamiast wysyłać sygnał "STOP", kusi do podrywania!
Mężczyzna z obrączką: Dlaczego zajęci faceci są dla nas łakomymi kąskami?
07.02.2011

obrączka to symbol wierności, którą małżonkowie ślubują sobie przed ołtarzem. Jest to też znak dla innych ludzi, którzy niekoniecznie muszą wiedzieć, że jest się już komuś zaślubionym. To coś więcej niż tylko kawałek metalu. Ma ona duże znaczenie emocjonalne, jest oznaką głębokiej więzi łączącej dwoje ludzi. Wydawałoby się więc, że obrączka na męskiej dłoni powinna być wystarczającym sygnałem "stop" dla innych kobiet - zakazem podrywania i romansowania z zajętym mężczyzną.

Dziś jednak coraz częściej zaobserwować możemy zjawisko zupełnie odwrotne. obrączka u mężczyzny nie jest już przeszkodą. Wręcz przeciwnie, działa na kobiety jak wabik, jest zachętą do nawiązania bliższej znajomości. Skąd bierze się to zachowanie? Dlaczego żonaty mężczyzna okazuje się nagle partnerem idealnym?

Niektórzy twierdzą, że obrączka na męskim palcu to swoisty symbol jakości. Żonaty to w wolnym tłumaczeniu: stabilny, uporządkowany życiowo, co więcej, wiadomo, że nie jest gejem! Taki mężczyzna jest dla niektórych doskonały do skoku w bok. Można bowiem być pewnym, że zachowa dyskrecję. To układ idealny dla kobiet, które nie chcą być z nikim za blisko. To także doskonałe rozwiązanie dla żonatego faceta. Nosząc na palcu obrączkę, wysyła tym samym sygnały, że z nikim nie zwiąże się tak do końca. Od razu zaznacza przyszłej kochance, aby ta w przyszłości nic poważnego od niego nie chciała. On przecież ma już swoją rodzinę i ustabilizowane życie.

Warto jednak pamiętać, że to swoiste rozluźnienie obyczajów niesie za sobą dużo negatywnych konsekwencji. Świadomość rozbijania czyjegoś związku wcale nie jest przyjemna. Żadna z nas nie chciałaby również być na miejscu zdradzanej żony. Romansowanie z facetem to naprawdę świetna sprawa i czysta przyjemność, ale tylko wtedy, kiedy nikogo się przy tym nie rani...

Karina Hefner

Zobacz także:

Miałaś więcej niż 10 PARTNERÓW SEKSUALNYCH i masturbujesz się regularnie? Nie przyznawaj się do tego NIGDY!

Panowie, choćby twierdzili inaczej, mają moralny problem z wpuszczeniem do swojej sypialni kobiety, którą uważają za rozwiązłą. A status taki osiągasz ich zdaniem po zaliczeniu dziesięciu kochanków.

Co zniechęca facetów do seksu? BĘDZIESZ ZASKOCZONA!

Zdziwiłabyś się, co wpływa na obniżenie poziomu testosteronu u płci męskiej!

Polecane wideo

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2015 13:21
Byliśmy ponad 5 lat razem, raz było lepiej, raz gorzej, z reguły gorzej, bo ja krzyczałam, robiłam awantury o byle co, byłam zazdrosna. On po prawie 5 latach przestał to znosić, stawał się coraz bardziej smutny. Po sylwestrze, którego spędziliśmy z jego znajomymi dowiedziałam się, że jestem w ciąży, był koniec stycznia. Była rozpacz co dalej zrobimy, jak to będzie jak pojawi się dziecko. Oboje byliśmy w szoku, pełna antykoncepcja itd. Podjęliśmy decyzję, że zamieszkamy razem. W końcu jak kolejny raz mu zrobiłam awanturę o jakieś byle co, stwierdził, że ma tego dość, że nie umie tak dalej żyć, budząc się w nocy z krzykiem. A ja musiałam go odzyskać…. Zrobiłam to dzięki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl – jesteśmy znów przeszczęśliwi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2011 18:25
Mamy dwóch synów i właśnie poszedł za inną. On głupi myślący fiu... m a ona- to po prostu zły człowiek. Nigdy nikomu źle nie życzyłam, ale .......
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2011 17:36
u kochanki facetow kreci to ze nie maja zadnych zobowiazan obowiazkow wobec nij ze nic nie wymagaja od siebie wzajemnie to jest wygodne i przyjemne a zona w domu w porownaniu z kochanka to zmora...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2011 14:00
tak a czy taka baba myśli co wtedy z dziećmi jeśli facet je ma?niestety to jest wspólna odpowiedzialność a nie tylko jednej osoby. dziewczyny zawsze zostaną nazwane dziw*ami a facet nie i kto tu ma lepiej?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2011 02:55
Jak żonaty to zawsze chce się podświadomie dopiec tej drugiej kobiecie, uwodząc jej mężusia, poza tym taki facet ma jakąś alternatywę, jak nie my to może wrócić do żony. Facet z alternatywą jest pociągający, najgorsi są wolni faceci...tacy to by sobie chętnie zaliczyli nie ponosząc przy tym konsekwencji, a nie ma tak! Chcesz zaliczyć? To ryzykuj rozpad obecnego związku, ot co!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie