Miłosna psychozabawa: Co o mężczyźnie mówią jego ulubione dania?!

Pora sprawdzić, co mówi o facecie jego ulubione jedzenie. Więcej niż ci się wydaje!
Miłosna psychozabawa: Co o mężczyźnie mówią jego ulubione dania?!
06.02.2011

Mężczyźni uwielbiają jeść. Nawet jeśli się do tego nie przyznają, śmiało sięgają po ciepłe, zimne, słone czy słodkie przekąski. Uwielbiają fast foody i gazowane (niezdrowe!) napoje. Jeśli nie zjedzą porządnego obiadu, chodzą naburmuszeni. Nieprzypadkowo mówi się, że do serca mężczyzny można trafić przez jego żołądek. Podczas gdy my, kobiety, skrupulatnie liczymy kalorie i obwiniamy się za każde dodatkowe ciastko, faceci nie zaprzątając sobie tym głowy. Jedzą ile tylko i co chcą – zupełnie nieświadomie uzależniając się od jedzenia. I dobrze! Bo dzięki temu możesz bardzo dużo dowiedzieć się o męskiej osobowości, jego stosunku do związków, sposobie bycia... Gotowa?

Lekki kurczak z sałatą, najlepiej z hodowli organicznej

Szczęściaro, mężczyzna, który uwielbia to danie, jest niezwykle spontaniczny, kreatywny i znacznie bardziej altruistyczny niż przeciętna osoba. Poza tym według badań przeprowadzonych przez agencję Mindset Media ludzie, którzy sięgają po lekkie jedzenie organiczne, wyróżniają się na tle innych. I to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mężczyzna preferujący zdrową żywność jest bardzo uczuciowy, ale uwaga – miewa huśtawki nastrojów.

Kanapka z szynką i serem żółtym

Ponieważ w Ameryce uwielbiają kanapki, dr Alan Hirsch sprawdził, co jej wybór mówi o męskiej osobowości. Zdaniem specjalisty kanapka z szynką i serem świadczy o byciu ciekawym świata oraz posiadaniu wielu zainteresowań. To typ faceta niezależnego, który jest najbardziej kreatywny i produktywny, kiedy pracuje sam – bez nadzoru. Tacy mężczyźni są trudnymi partnerami, ponieważ kierują się rozwagą, a nie uczuciami. Żadni z nich romantycy.

Ciasto wiśniowe

Trafiłaś na mężczyznę, który przepada za wiśniowymi słodkościami? Ten facet ma równie słodką osobowość! Mężczyźni objadający się ciastkami, ciasteczkami i tortami owocowymi (zwłaszcza wiśniowymi) to dusze towarzystwa, które chodzą uśmiechnięte i nigdy nie narzekają. Są zadowoleni ze swojej pracy, zarobków i rodziny. Mieć takiego partnera to wielkie szczęście!

Pizza z dodatkami

Znana międzynarodowa firma zajmująca się wyrobem i dowożeniem pizzy – Domino’s Pizza – przeprowadziła badanie na temat: co twoje ulubione dodatki na pizzy mówią o tobie. Okazuje się, że mężczyzna, który sięga po pizzę z jednym dodatkiem (np. po klasyczną Margaritę), jest opanowany, spokojny i potrafi przystosować się do każdej sytuacji. Wiele dodatków na pizzy, szczególnie warzyw, lubią mężczyźni zamknięci w sobie, ale będący lojalnymi przyjaciółmi. Po pizzę z szynką sięga pesymista, którego łatwo wytrącić z równowagi. A jeśli na jego pizzy jest masa szynki, kiełbasa, boczek czy salami, masz do czynienia z ekstrawertykiem, który lubi być w centrum uwagi. Może zrobicie własną, domową pizzę?

jedzenie

Podwójny cheeseburger z frytkami

Jeśli jesteś aktywna i lubisz ruch, facet, który kocha fast foody, nie jest dla ciebie! To typ leniuszka, który nie lubi się pocić, wysilać i męczyć, a ponad wszystko uwielbia odpoczynek we własnym domu. Jego wymarzoną randką jest wylegiwanie się na kanapie albo wspólne gotowanie. A potem pałaszowanie tych wszystkich pyszności – najlepiej również na kanapie.

Chipsy, szczególnie z różnymi sosami (zwłaszcza pikantnymi!)

Uważaj, trafiła ci się prawdziwa niespokojna dusza! Jedno z ostatnich badań przeprowadzone na tysiącu Amerykanach wykazało, że panowie sięgające po chipsy o ostrym smaku i takie same sosy są pewni siebie, gotowi na wszystko i uwielbiają podróżować. Ten facet kocha przygody!

Lody waniliowe

Wydaje ci się, że facet, który sięga po lody o tym popularnym smaku musi być przewidywalny i mało spontaniczny? Nic z tych rzeczy. Miłośnik lodów waniliowych to ryzykant, który nigdy nie przestrzega zasad. Dzięki temu nigdy nie będziesz się z nim nudzić. Generalnie badania wykazują, że mężczyźni przepadającymi za tymi lodami uwielbiają podejmować ryzyko. Zatem pora na domowe lody!

Wielkie ciastko z czekoladą, orzechami i polewą

Oto masz przed sobą słodkiego, czułego i troszkę leniwego faceta, któremu nie można się oprzeć – tak samo jak tej bombie kalorycznej, za którą on przepada. Mężczyźni zakochani w tuczących słodyczach, do których dokładają równie tuczące dodatki, są uprzejmi, skromni i lojalni. Wiemy to dzięki badaniu, które przeprowadziła sieć restauracji Lawry’s The Prime Rib.

kuchnia i diety

Sałatka z tuńczykiem

Dr Alan Hirsch nie ma najlepszych wieści dla kobiet, które spotykają się z miłośnikiem sałatek z tuńczykiem. Okazuje się, że tacy mężczyźni bywają agresywni i żyją według zasady „po trupach do celu”. Ich naturalną cechą charakteru jest przywództwo, dlatego są ukierunkowani na osiągnięcie sukcesu – zarówno w pracy, jak w i miłości. Lubią rywalizować i zwyciężać. W miłości powinni dobierać sobie partnerki, które – tak jak oni – lubią sałatki z tuńczykiem albo z jajkiem.

Sałatka z jajkiem

Już wiesz, że jej miłośnicy pasują do wielbicieli sałatki z tuńczykiem. Dlaczego? Badania dowodzą, że takie osoby lubią znajdować się w centrum uwagi. Są zabawne, błyskotliwe i uwielbiają przygody. Mają w sobie dużo pozytywnej energii, a przy tym bywają czarujące. Facet, który ubóstwia jajeczną sałatkę, jest typowym romantykiem i stworzy udany związek z miłośniczką... kanapek z jakiem.

Według Ośrodka Badania Opinii Publicznej TNS OBOP wolimy przekąski słodkie od słonych. I rzadko mieszamy jedne z drugimi. Czas zatem spojrzeć na talerz ukochanego i go... rozgryźć.

Ewa Podsiadły

Zobacz także:

Czy to prawda, że jedzenie pikantnych potraw sprzyja odchudzaniu?

Lubisz ostre jedzenie? Nasi eksperci wyjaśniają, czy ma ono wpływ na przemianę materii.

5 pułapek niezdrowego odżywiania

Za mało owoców, te same potrawy, jedzenie w pośpiechu rujnują twoje zdrowie.

Polecane wideo

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 12:12
masakra przecież mój facet lubi wszystko...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2011 02:19
a rosół? Mój chłopak uwielbia :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2011 09:51
żałosne, przestań pisać takie bzdury i weź się lepiej za gotowanie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 16:33
sranie w banie xd
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 00:20
a gdzie opis dotyczący mięcha? :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie