8 superseks sztuczek na weekend!

Nie potrzebujesz fakultetu ze sztuki miłości, aby zwiększyć doznania.
8 superseks sztuczek na weekend!
22.08.2008

Seks sztuczki wcale nie wymagają od was magicznych zdolności, opierają się na najprostszych technikach, często pomijanych. Wykorzystaj je podczas tego weekendu, a nie pożałujesz:

  1. Pocałunki – pamiętasz żarliwość pierwszych pocałunków i ich moc? Przypomnij to sobie. Wargi są bardzo czułe, wykorzystaj to, drażnij je, liż, lekko gryź, ssij. Zobaczysz, atmosfera szybko stanie się trudna do opanowania.
  2. Orgazmy – najintensywniejsze są w ciągu pierwszych kilku dni po miesiączce, wykorzystaj to.
  3. Zacznij dzień od seksu – nastroisz się pozytywnie na cały dzień. Nie ma nic lepszego niż orgazm na śniadanie.
  4. Intymność na co dzień – interesuj się jego sprawami, aby wiedział, że może ci ufać i pogadać z tobą o wszystkim. Ułatwi to rozmowy o seksie. Pielęgnujcie nawzajem swoje rytuały, wspólne obiady, wyjścia i zabawy łóżkowe.
  5. Niech znajdzie CERVIX. Twój partner odnalazł już punkt G, czas zacząć szukać nowego miejsca gwarantującego spotęgowanie doznań. Cervix jest to ujście szyjki macicy, bardzo wrażliwe i należy do stref erogennych. Musisz poprosić faceta o głębszą penetrację - połóż się na plecach i unieś wysoko nogi.
  6. Wydłużcie grę wstępną – doprowadźcie własne ciała na skraj rozkoszy. Nie ograniczajcie się do kilkuminutowych pieszczot, drażnijcie wasze wrażliwe strefy.
  7. Zaakceptuj swoje ciało – kochając się z partnerem, powinnaś rozkoszować się chwilą, a nie martwić się cellulitem albo dodatkowym wałeczkiem. Nie odpływaj myślami gdzieś poza.
  8. Zrób mu niespodziankę – przywitaj go, ubrana tylko w seksowną bieliznę albo czekaj naga na łóżku. Zobaczysz, jak to na niego podziała.

Polecane wideo

Komentarze (104)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2010 11:16
nie czaje...;|
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2010 17:53
o co w tym wszystkim chodzi? co to znaczy to zdanie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2009 08:45
hm........cudowne te sztuczki....moge na ciebie liczyc moja kochana kamilo????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2008 16:28
polecam ;) Sprawdza sie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2008 20:17
[quote="Gosc"]może mi ktoś powiedzieć jak poderwać chłopaka a raczej rozkochać w sobie???? takiego który lubi seks ... tylko że ja nie chce żeby mnie kochał za to że mu daje... ja chce go mieć!!!!! pomóżcie[/quote] Chcesz poderwac chłopaka to ubieraj sie sexki ;p kazdy bedzie twoj ... ccesz takiego ktory lubi sex nie unikniesz tego przed slubem ... !!! TAki facet nie wytrzma bez seksu szukasz milosci zapukaj do innych drzwi .. czyli szukaj takiego ktory wie czego cche ale nie pragnie za wszelka cene abys uprawiałą z nim sex ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie