Jak osiągnąć orgazm jednocześnie?

Czasem jedna zmiana może pomóc odzyskać radość z życia seksualnego.
Jak osiągnąć orgazm jednocześnie?
21.08.2008

Dobrze ci z partnerem, a mimo tego wasze życie seksualne nie zawsze jest udane i nie osiągacie razem orgazmu? Jeśli nie pomagają rozmowy, musicie coś zmienić w waszych przyzwyczajeniach.

  1. Zmieńcie pozycję – jesteście w trakcie i czujesz, że on już dochodzi, a tobie jeszcze sporo brakuje? Zmieńcie diametralnie pozycję. Zróbcie rozróżnienie na te, w których szybciej dochodzisz ty, a w których on. Skonfigurujcie je. Bawcie się pozycjami, zmieniajcie je swobodnie, pamiętając jednak, że najważniejsza jest wspólna rozkosz, a nie pobijanie rekordów czasowych. Jeśli czujecie, że dochodzicie, zmieńcie pozycję na waszą ulubioną, abyście osiągnęli jak największą rozkosz.
  2. Zróbcie przerwę w trakcie stosunku, zajmijcie się na chwilę sobą i oddajcie się miłości francuskiej. Liżcie się po wszystkich dostępnych częściach ciała.
  3. Kończcie od tyłu. Ta pozycja pozwala na pełną kontrolę nad głębokością pchnięć i ich intensywnością. Partner, dzięki twoim sygnałom, będzie wiedział, w którym momencie jest ci najprzyjemniej.
  4. Nauczcie się znaków, jakie wysyłają wasze ciała. On powinien wiedzieć, kiedy się zbliżasz do orgazmu. Najłatwiej się wsłuchać w oddechy partnera. Przyspieszony i krótki oddech oznacza, że już dochodzi.
  5. Zmieniajcie miejsca. Jeśli kochacie się wzdłuż łóżka, to przesuńcie się, by leżeć wszerz. Zróbcie to w trakcie stosunku, nadajcie mu dynamiki, przesuwajcie się, aby uniknąć monotonii.

Polecane wideo

Komentarze (142)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2016 23:23
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2009 20:22
[quote="Gosc"][quote=Gosc][quote=Gosc][quote][b]Gosc[/b] hejka papilotki ;* spoko laska z ciebie jest , (piesek lubi)"miesiączkę " bez miodu poliże :-),sam jestem animalem jednakże bawię się z suczkami .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2009 14:26
[quote="Gosc"][quote=Gosc][quote][b]Gosc[/b] hejka papilotki ;* mam nowy sposób na wielki OOOoorgazm mówię wam niezapomniane przeżycia ... więc tak pewnego dnia bardzo nudziłam się w domu byłam sama, chciałam przeżyć wielkie ooooOo.. :) chyba wiecie o chodzi... dzień wcześniej kupiłam w sklepie miód którym posmarowałam swoją cipke... lubie pieścić moją łechtaczke miodem. wzięłam mojego psa pod pachę i poczuł wydobywający sie miód z mojej cipki... zmusiłam go żeby zaczął ją lizać... było niesamowicie...:):):):) spróbujcie same drogie \Papilotki ;* Twoj pies najpierw liże na dworze gówno, a potem Twoją cipke, glupia jestes[/quote] sex oralny z psem ? .. dno .. Sama bym chciała spróbować ale nie z psem !! A mam dopiero 14 lat : ]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2009 17:14
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] jestem facetem i niewiem czy 13 czy 14 to dobry momet ale jak 17 no to moge sie uchylic do tego wieku oki ja zrobilem to jak mialem 15 latek tez bylo super jak byscie chcialy pogadac wiecej to moj nr gg 11411969 a ta od tego psa to jestes pierdo.......... jak mozna hora dziewico bo mysle ze nikt cie nawet niesmyrnol po policzku a co dopiero tam [quote][b]Iziss[/b] [quote][b]Gosc[/b] Ja jestem dziewicą . mam 17 lat i chłopaka który ma 24 ;p Chciałabym już tylko sie boje kurde. Chyba mnie przerażają te wszystkie pozycje i wogóle : O mamoooo...... :P Czy według was Papilotki nie jestem jeszcze gotowa? =| Kocham go baaaaaardzo [/quote] A co w tym słońce takigo strasznego :)to sama przyjemność:) A czy jesteś do tego gotowa to musisz sama wiedzieć:)[/quote] Ja mam 14 lat i tez chciałabym to zrobić.. ale skoro mówicie,że to przyjemność. .. :))[/quote] Ja zrobiłam to w wieku 13 lat i nie żałuje. :)[/quote] A NIE BOICIE SIE KONSEKWENCJI, WPADKI, MOJE DROGIE MLODE PAPILOTKI? [/quote] [/quote] ja mam 15 latek ichciabym to zrobic juz ale nie mam skim moze jest ktps chetny co
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2009 17:36
kto popisze o masturbacji bo nie znam sposobow to moje gg 3561085 plis ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie