Czego kobiety wstydzą się po seksie z nowym kochankiem?

Wcale nie cellulitu, nadprogramowych fałdek czy niewystarczających umiejętności łóżkowych...
Czego kobiety wstydzą się po seksie z nowym kochankiem?
26.01.2011

Jak donosi „The Daily Express”, powołując się na wyniki sondażu przeprowadzonego przez firmę BioRepair, aż 41% brytyjskich kobiet i 1/3 ankietowanych mężczyzn deklaruje, że po nocy spędzonej z nowo poznanym mężczyzną najbardziej stresuje je nieprzyjemny zapach z ust. To z tego powodu kochankowie unikają namiętnych pocałunków tuż po przebudzeniu!

Podobno mniej wstydliwym problemem jest nawet  paradowanie nago o poranku po mieszkaniu nowego partnera czy zapach potu drugiej strony.

Jeśli nie chcesz narażać się na podobne nerwowe sytuacje, zawsze noś przy sobie gumy do żucia albo pastylki odświeżające, a w domu miej pod ręką jabłko i wodę mineralną.  Łyk napoju oraz kęs owocu zniwelują przykry zapach i w ekspresowym tempie odzyskasz pewność siebie!

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

EROTYCZNY PRZEWODNIK PO POLSCE

W których regionach Polski ludzie najchętniej uprawiają seks analny? Gdzie Polacy zdradzają najczęściej? Sprawdź, jak wygląda erotyczna mapa naszego kraju!

Dlaczego kobiety chcą uprawiać seks? WCALE NIE Z MIŁOŚCI CZY POŻĄDANIA!

Okazuje się, że jesteśmy bardziej wyrachowane niż myślą mężczyźni!

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2011 22:38
Powiem tyle wypróbowałam ostanio nowej pasty do zębów Dentiste' Plus White dowiedziałam sie o niej od mojego znajomego na Węgrzech. Pasta ta jest z naturalnych składników i ma główne zastosowanie,że jest do użytku na noc. Jest dwukrotnie droższa niż zwykłe pasty na rynku ale efekt jest naprawdę dobry. Chodzi o to,że jak umyjesz wieczorem nią zęby rano nie odczujesz tzw. brzydkiego zapachu z ust. To nie jest tak,że będziecie mięć oddech mięty, ale różnica jest i napewno warto spróbować. W Polsce narazie jest dostępna poprzez sklep internetowy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 23:12
moze lepiej umyc zeby ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 13:16
"41% brytyjskich kobiet i 1/3 ankietowanych mężczyzn deklaruje, że po nocy spędzonej z nowo poznanym mężczyzną najbardziej stresuje je nieprzyjemny zapach z ust"... tych mężczyzn to tez po nocy spędzonej z nowo poznanym mężczyzną stresuje zapach? hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 21:19
ja mam w torebce zawsze szczoteczkę do zębów, facet w domu paste powinien mieć...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 19:31
To śmierdzi komuś na następny dzień z ust myję zęby kilka razy dziennie ale jak wstaję rano nie śmierdzi mi z ust bo inaczej ktoś ma problemy z żołądkiem albo z zatokami.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo