SYNDROM CHOROBY POORGAZMOWEJ: Zmęczenie, ból głowy, gorączka

Niektórzy ludzie odchorowują upojne chwile z partnerem!
SYNDROM CHOROBY POORGAZMOWEJ: Zmęczenie, ból głowy, gorączka
20.01.2011

Większość ludzi na świecie uwielbia seks, bo kojarzy się on przede wszystkim z niesamowitą rozkoszą i przyjemnością. Powszechne jest również przekonanie, że udany stosunek powinien zakończyć się orgazmem obojga partnerów. W ostatnich latach przybywa jednak osób, którym po plecach przebiega dreszcz na samą myśl o szczytowaniu, a seks, którego finałem jest orgazm, to dla nich najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Dlaczego?

Przyczyną jest tzw. syndrom choroby poorgazmowej. Zjawisko to pierwszy raz opisano w 2002 roku, jednak wciąż jest badane, bo chorych z każdym rokiem przybywa. Powodem zaburzenia jest prawdopodobnie reakcja alergiczna na nasienie, które każdy zdrowy mężczyzna produkuje. Po przeżyciu orgazmu, najpierw współpracy odmawia ludzka psychika. Pogarsza się samopoczucie, nastawienie, pojawiają się też problemy z komunikowaniem się z partnerem. Do objawów następnie dochodzą zmęczenie, bóle głowy, katar, swędzenie oczu, ból mięśni i wysoka gorączka. Taki stan chorobowy może utrzymywać się od kilku godzin nawet do kilku dni.

Lekarze pracują nad dokładnym zbadaniem zjawiska i stworzeniem odpowiednich leków, które mogłyby mu zaradzić. Jednak na obecną chwilę ludzie, cierpiący na syndrom choroby poorgazmowej, muszą albo godzić się na odchorowanie upojnych chwil, albo… zrezygnować z seksu.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl 

Zobacz także:

Co czuje mężczyzna, uprawiając seks?

Podniecenie, zmiany na ciele, orgazm – reakcje seksualne faceta nie ograniczają się wyłącznie do narządów płciowych. Współżycie zaczyna się w mózgu...

EROTYCZNY PRZEWODNIK PO POLSCE

W których regionach Polski ludzie najchętniej uprawiają seks analny? Gdzie Polacy zdradzają najczęściej? Sprawdź, jak wygląda erotyczna mapa naszego kraju!

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 14:36
Ja też tak mam niestety...Martuś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2011 22:57
a dla mnie seks to lek na wszelkie bolączki. cierpie na migreny, ale zamiast po środki przeciwbólowe, sięgam po swojego mężczyznę : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 12:47
Albo używać prezerwatyw...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 15:02
mnie po mega orgazmie boli glowa, i to napewno nie jest uczulenie na nasienie bo nie zawsze kobieta ma orgazm razem z mezczyzna, ogolnie to jakas glupota jest
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 14:29
...albo używać prezerwatyw, jeśli w tej "chorobie" chodzi o uczulenie na nasienie kochanka, a nie na sam orgazm.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo