Jak wygląda MĘŻCZYZNA IDEALNY?

Idealny mężczyzna wygląda dość intrygująco… Jaki jest jego charakter? Czy grzeczny chłopiec o obliczu greckiego boga rzeczywiście jest naszym ideałem?
Jak wygląda MĘŻCZYZNA IDEALNY?
02.01.2011

Mężczyzna bez wad? To niemożliwe… A jednak! Brytyjskiemu portalowi randkowemu UKDating.com udało się odnaleźć prawdziwy ideał. Niestety, jedynie ten statystyczny. Co wiemy o ucieleśnionym obiekcie naszych marzeń?

Według uczestniczek badania (kobiety od 18 do 45 lat), ideałem jest wysoki, niebieskooki i umięśniony przystojniak, z owłosioną klatą… Czy łatwo sprostać podobnemu rysopisowi?

Cóż, okazuje się, że wygląd to nie wszystko! Według Brytyjek idealny kandydat na życiowego partnera powinien być nie tylko przystojny, ale i odpowiedzialny. Mile widziany jest więc dyplom wyższej uczelni i etat w dobrej firmie. Marzeniem respondowanych są również wysokie zarobki. Aż 90% pań chciałoby, aby ich wybranek zarabiał więcej od nich samych!

Jeśli chodzi o męskie wnętrze, aż 94 % kobiet to wrażliwość wskazałoby jako najważniejszą cechę charakteru przyszłego partnera. Jednak jeśli przyszłoby wybierać ponad połowa zapytanych o to pań, chętnie zrzekłaby się czułości na rzecz posiadanego przez partnera – poczucia humoru.

Okazuje się, że my kobiety dokładnie wiemy, co może nas uszczęśliwić. Wysokie wymagania obejmują nawet ulubione zajęcia przyszłego partnera. Zamiast wina powinien pić bardziej „męski” rodzaj alkoholu, którym jest piwo. Jednak zamiast wyjścia do pubu, mężczyzna idealny o wiele chętniej wybierze się na zakupy ze swoją dziewczyną…

Pogodzenie własnych wymagań, czasem bywa niezwykle trudne. Zastanówmy się, więc czy mężczyzna, spełniający wymarzone kryteria kobiet, w rzeczywistości byłby idealnie męski?

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Ona kiedyś była chłopcem! Dziś pozuje nago!Nie ma faceta, który nie obejrzałby się na ulicy za jej długimi nogami i kuszącym dekoltem. Uroda Niny nie jest jednak dziełem natury, gdyż urodziła się, jako… chłopiec!

Stały partner czy jednonocny kochanek?

Poznaj wady i zalety wiązania się na długo z jednym człowiekiem oraz beztroskiego randkowania z obłędnym zmienianiem kochanków włącznie.

Komentarze (133)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2011 18:05
To na pewno nie ten na fotce wyżej :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 21:12
PAN-TO-FLARZ - Pan poniżej opisany to nudziarz -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2011 20:20
brązowe oczy, włosy ciemny blond/brąz, wysoki umięśniony, wrażliwy, grający na gitarze :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2011 14:41
osobiście wydaje mi sie że taki ideał jest tylko wyimaginowany przez nasze umysły...a gdybysmy spotkaly takiego mezczyzne na naszej drodze stwierdzilybysmy ze on niekoniecznie zaspokaja nasze pragnienia psychiczne...mentalnosc kobiet jest dosc specyficzna..a ideal jest bardzo scisle zwiazany z indywidualnymi potrzebami kazdej z nas...dla jednej piekny brunet z niebieskimi oczyma jest seksowny a druga woli blondyna...dlatego tez nie ma sensu sie licytowac jaki jest ideal bo to bez sensu...kazda z nas w swoim zyciu znajdzie swojego jedynego i niepowtarzalnego mezczyzne i w jej oczach on bedzie fantastyczny i idealny;) pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2011 20:57
Te statystyki w ogóle mnie nie przedstawiają ;p Dla mnie ideał to najlepiej szaty bądź brunet średniego wzrostu ( gdyż ja jestem mała), oczy byle nie piwne, oczywiście przystojny ale nader ważne i mądry i inteligentny! Prawda wykształcenie musi być ;) Wolę typoweo "doktorka" niż "mechanika".. wolę żeby pił wino niż piwo...zarabiać powinien albo mniej albo tyle co ja ( chyba, że będę bardzo biedna to wtedy więcej, jeszcze nie pracuję) . Oczywiście poczucie humoru i wrażliwość jest również pożądane. Jednak ideału nie szukam a pewnie gdybym znalazła, okazałoby się, że do siebie nie pasujemy ;) Idealnym ideałem jeszcze lepszym od tego wymarzonego będzie ten jedyny ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo