Co piąte małżeństwo rozpada się przez Facebook!

Najpopularniejszy portal społecznościowy staje się coraz częstszą przyczyną rozwodów.
Co piąte małżeństwo rozpada się przez Facebook!
26.12.2010

Onet.pl donosi, że co piąty rozwód w Ameryce ma związek z Facebookiem. Ludzie coraz częściej zapominają, że wszystkie ich poczynania w sieci zostawiają po sobie ślad i mogą posłużyć na sali rozwodowej jako cenna informacja o ich życiu.

Wiedzą o tym dobrze prawnicy, którzy właśnie na portalach społecznościowych szukają dowodów przeciwko niewiernym małżonkom. W Ameryce informacje z Facebooka, Twittera czy MySpace wykorzystano w blisko 80% spraw rozwodowych, a adwokaci przyznają, że w sieci aż roi się od dowodów i zdjęć, do których trudno byłoby dotrzeć w realnym świecie.

W Polsce Nasza Klasa powoli dorównuje zagranicznym portalom, jednak nie na taką skalę.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zgadnij, jaki komplement działa na każdą kobietę!

Podobno tym kilku słowom nie oprze się żadna kobieta. Zdaniem specjalistów działają jak magiczne zaklęcie!

Młodzi ludzie tuż przed snem: Facebook zamiast seksu

Młode pary tuż przed zaśnięciem wcale nie uprawiają gorącego seksu. Każde siedzi po swojej stronie łóżka z laptopem i śledzi Facebooka.

 

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2011 20:12
To prawda te wszystkie konta kuszą co tu dużo mówić. Człowiek nie musi się nawet starać, wystarczy gdziekolwiek wejdzie to baby robią sobie zdjęcia piersi czy pupy. Faceci nie potrafią się opanować bo to wzrokowcy i tyle. Znam jednego co niby potrafi ale takich to już nie ma. Same kobiety nakręcają machinę zdrad prężąc się na tych wszystkich kontach jak dziwki zwykłe. Przecież dzisiaj moda na dziwki to co się dziwicie. Teraz śmieją się z dziewic a potem narzekają że zdradzają. Ludzie zastanówcie się czego wy chcecie!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2010 20:04
Małżeństwa nie rozpadają się przez fb czy nk, tylko przez to że ludzie się, nie kochają, zdradzają... Osoba nie mająca fb a chcąca zdradzić i tak to zrobi. 50 lat temu, nikt nie miał internetu a heniek walił sąsiadke w stodole, bo chciał. To tak jakby kiedyś winić za to stodołe, bo była dogodnym miejscem, a dziś fb za to że dał taką możliwość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 12:00
Ja miałam duże klopoty przez facebooka . Ktoś mi wysłal jakąs durną zakładke w którą ja weszłam i zostałam przekierowana na strone z randkami nawet o tym nie widząc! dowiedzialam sie dopiero jak chłopak przysłal mi zdjecie strony i tam moje fotki i że jestem chetna na poznanie nowych chlopakow .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 20:00
nie każdy, bo ja nie mam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 19:52
Dlatego że mój facet ma konto na NK to go monitoruję. SPrawdzam historię i wiem na czyj profil wchodził. Czytam jego smsy jak nie widzi. A wiecie dlaczgo? moja koleżanka z pracy właśnie w taki sposób dowiedziała się że jej facet ją zdradza. Założył sobie konto potajemnie na Fotce i z gołą klatą zachęcał do zapoznania się. Koleżanka rzuciła go zanim ten frajer pokapował się o co chodzi. Więc ja też wolę sprawdzać by potem w razie czego rzucić go pierwsza niż on ma tak zrobić!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo