Zgadnij, jaki komplement działa na każdą kobietę!

Podobno tym kilku słowom nie oprze się żadna kobieta. Zdaniem specjalistów działają jak magiczne zaklęcie!
Zgadnij, jaki komplement działa na każdą kobietę!
16.12.2010

Nie od dziś wiadomo, że płeć damska uwielbia słuchać pochlebstw. Mężczyźni prześcigają się więc w wymyślaniu najróżniejszych komplementów dla swoich wybranek. Chwalą ich zgrabną sylwetkę, piękne nogi, długie rzęsy, tymczasem pochwała, która podobno działa na większość kobiet, dotyczy… ich ust.

Pracownicy serwisu badoo.com, który na całym świecie ma blisko 87 mln użytkowników, przeanalizowali skuteczność komplementów stosowanych przez flirtujących na portalu mężczyzn. Analiza wykazała m.in., że reakcja kobiet na pochlebstwa zależy w dużej mierze od ich narodowości. Podobno Amerykanki, Francuzki, Brazylijki i Włoszki chętniej flirtowały, gdy mężczyzna wychwalał ich strój. Mieszkanki Wielkiej Brytanii miękły na wzmiankę o zgrabnych nogach, Hiszpanki cieszyły się z docenienia ich włosów przez płeć przeciwną, a Holenderki i Portugalki dawały się uwieść, gdy mężczyzna pochwalił kształt ich uszu.

Okazało się jednak, że istnieją magiczne słowa, którym nie oprze się żadna kobieta, bez względu na swoją narodowość. Brzmią one po prostu… „Masz piękne usta”. Z tezą zgodził się amerykański pisarz David Givens, autor książki "Sygnały miłości: praktyczny przewodnik po mowie ciała zalotów": - To ma sens. Kobiety od wieków koncentrują się na upiększaniu ust, nic więc dziwnego, że cieszą się, gdy te wysiłki doceniamy – stwierdził.

Wy także najbardziej lubicie ten komplement?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Młodzi ludzie tuż przed snem: Facebook zamiast seksu

Młode pary tuż przed zaśnięciem wcale nie uprawiają gorącego seksu. Każde siedzi po swojej stronie łóżka z laptopem i śledzi Facebooka.

Co NAPRAWDĘ podnieca mężczyzn?

Są zapachy i gesty, które działają na facetów bardzo elektryzująco… Tym razem jednak nie chodzi ani o drogie perfumy, ani o kręcenie pupą w wysokich obcasach!

 

Polecane wideo

Komentarze (134)

Ocena: 5 / 5
teatr (Ocena: 5) 13.06.2019 17:25
cekawy artykuł http://teatrekostudio.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2011 18:44
Hmm, wiadomo, któregoś dnia, całkiem niedawno podczas rozmowy z moim przyjacielem Pawłem powiedziałam tak jakby pijackim głosem : Czeaj ( czekaj) zaraz to znajdę. - On po chwili zastanowiena spytał: co to? ( ja to powtórzyłam), on powiedział: to tak słodko zabrzmiało w Twoich ustach... Fakt, wspomnienie o ustach naprawdę zmiękcza serca. ;DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2011 02:03
a ja słyszę że mam ładne oczy, figurę....dluuuugie nogi:):) ale tak fajnie sie robi jak mi powie że ładnie wyglądam:):):):) że zauważył:P:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.01.2011 00:21
ja bym sie cieszyła ogromnie gdyby ktos mi powiedział że mam sliczne usta .1. najbardziej je lubie w całym ciele, ponieważ mają piekny kształt, są pełne i maja piękny kolor, a nigdy ich nie maluje... a gdyby ktos to docenił .... fajnie by było ;) a 2. swoje oczy ;D xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 10:39
Wszystkie kobiety są piękne !! Tylko czasem wódki brak :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie