Absurdalne zakazy i nakazy seksualne z całego świata

Kara śmierci za masturbację, przymusowe rozdziewiczenie przed ślubem... Czego zabrania prawo i religia w najodleglejszych zakątkach świata?
Absurdalne zakazy i nakazy seksualne z całego świata
07.12.2010

1. W Bahrajnie lekarze płci męskiej nie mają łatwego życia, bo pod żadnym pozorem nie mogą spoglądać na narządy płciowe pacjentki. Może na nie patrzeć jedynie w... lustrzanym odbiciu.

2. Muzułmanie pod żadnym pozorem nie mogą oglądać narządów płciowych zmarłych ludzi. Dotyczy to także pracowników zakładów pogrzebowych. Zazwyczaj przykrywa się je cegłą lub drewnianą deską.

3. W Indonezji można (dosłownie) stracić głowę za coś, co wydaje nam się zupełnie ludzkie, czyli... masturbację. Za samozadowolenie prawo przewiduje śmierć właśnie poprzez ścięcie głowy.

4. Na wyspie Guam dziewice nie mogą wychodzić za mąż. Dlatego młode dziewczyny, zamiast zawracać głowę wybrankowi, wynajmują specjalnego pana, który je rozdziewicza. Wtedy ślub odbywa się już... po bożemu.

5. W kolumbijskim mieście Cali rozdziewicza się w tradycyjny sposób, ale nowością jest... obowiązkowa obecność przy tym matki dziewczyny. Przynajmniej wie, czy facet nadaje się do stałego związku i jest godny jej córeczki.

6. W boliwijskim Santa Cruz prawo zabrania równoczesnego uprawiania seksu z kobietą i jej... córką. To dla tych, którzy lubią rodzinne spotkania.

7. W Libanie mężczyźni lubiący bliski kontakt z naturą, spokojnie mogą uprawiać seks ze zwierzętami. Pod warunkiem, że zwierzaki są płci żeńskiej. Zabawa np. z bykiem karana jest oczywiście śmiercią.

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl

Zobacz także:

Co NAPRAWDĘ podnieca mężczyzn?

Są zapachy i gesty, które działają na facetów bardzo elektryzująco… Tym razem jednak nie chodzi ani o drogie perfumy, ani o kręcenie pupą w wysokich obcasach!

Ile zarabiają polskie prostytuki?

Te tańsze stoją na ulicy, z tymi ekskluzywnymi można umówić się w hotelu lub w agencji towarzyskiej. Ile naprawdę kosztują ich usługi?

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2011 13:18
ja jeb*ie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2010 22:52
i to jest normalne?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2010 18:59
Strona już dawno robi się żałosna. Na takim np. joemonster.org by podali pewnie z 20 albo i więcej a tu 7 głupotek bez żadnego potencjału. PAPILOCIE, KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU SOBIE OSZCZĘDŹ!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2010 14:33
tragedia ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2010 08:02
nie ma to jak dobry sex przy mamusi!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo