Co NAPRAWDĘ podnieca mężczyzn?

Są zapachy i gesty, które działają na facetów bardzo elektryzująco… Tym razem jednak nie chodzi ani o drogie perfumy, ani o kręcenie pupą w wysokich obcasach!
Co NAPRAWDĘ podnieca mężczyzn?
29.11.2010

Dzięki odkryciu naukowców z Uniwersytetu w Chicago, wodzenie mężczyzn za nos stanie się jeszcze łatwiejsze. Jak donosi serwis Emirates247.com, istnieje prosty sposób na błyskawiczne oczarowanie każdego, nawet najbardziej wybrednego pana.

Amerykańscy badacze postanowili sprawdzić, jakie aromaty najbardziej pobudzają męską wyobraźnię. Do udziału w eksperymencie zaproszono facetów między 18. a 64. rokiem życia i zaprezentowano im 24 zapachy w różnych kombinacjach. Podczas badania mierzono… przepływ krwi w ich prąciach.

Najlepszym afrodyzjakiem okazała się niezwykła mieszanka aromatu dyniowego ciasta i lawendy. Na drugim miejscu znalazła się woń pączka i słodkiej lukrecji, zaś na jednej z ostatnich lokat – zapach żurawiny oraz próbki luksusowych perfum. Co ciekawe, podniecające właściwości dyniowo-lawendowej kombinacji były na tyle skuteczne, że u 2 na 5 badanych panów wywoływały erekcję

Równie interesujące są wyniki innego eksperymentu przeprowadzonego przez pewne małżeństwo - dr Darren’a Burke’a i dr Danielle Sulikowski. Badacze poprosili grupę mężczyzn o opinię na temat wygenerowanych komputerowo, kobiecych twarzy w różnych pozycjach głowy.

Respondenci najlepiej ocenili panie, które miały lekko odchyloną głowę i wzrok skierowany ku górze. Podobno takie ułożenie głowy dodaje więcej wdzięku i daje mężczyźnie poczucie, że kobieta patrzy na niego z dołu, bo jest niższa i bardziej bezbronna

Siła ewolucji czy moc krzywdzących stereotypów? To musicie rozstrzygnąć same…

Natasza Lasky

Zobacz także:

Jak młodzi Polacy uprawiają seks?

Czy seks zawsze kończy się ciążą, jaka metoda antykoncepcji jest najbardziej skuteczna? Sprawdź, co polskie nastolatki wiedzą o seksie!

Co mężczyźni sądzą o kobietach wiecznie na diecie?

Czy na dźwięk słów: „jestem na diecie” mężczyźni zawsze wykazują się cierpliwością? Odpowiedź brzmi: „nie”!

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2012 16:36
Tutaj wpisz treść komentarza do Co NAPRAWDĘ podnieca mężczyzn?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 22:12
ja kupiłam perfum amor amor czerwony i na mojego męża działał polecam i pozdrawiam serdecznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2011 00:25
A ja nie wiem już, czym poderwać faceta, bo nic nie działa... Tzn niby mu się podobam i wgl, ale jak przychodzi co do czego to jest jedno wielkie g***o :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 23:14
Ooo, mam żurawinowy szampon do włosów. ,,zaś na jednej z ostatnich lokat – zapach żurawiny oraz próbki..."
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 21:29
bzdury !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo