Test Papilota: Jaki stopień dojrzałości seksualnej osiągnęłaś?

Analizując swoje nawyki żywieniowe, możesz się przekonać, czy jesteś dojrzałą kochanką, czy też nie. Naukowcy doszli do wniosku, że sposób spożywania posiłków obrazuje to, jacy jesteśmy w łóżku - my i nasi partnerzy… Sprawdźcie, czy mają rację.
Test Papilota: Jaki stopień dojrzałości seksualnej osiągnęłaś?
14.08.2008

Profesorowie z uniwersytetu w Genewie orzekli, że to, w jaki sposób konsumujemy posiłki i jakie mamy nawyki żywieniowe, obrazuje, jakimi jesteśmy kochankami. Zapoznaj się z wynikami ich badań i przyjrzyj się dokładnie sobie i swojemu facetowi. Najlepiej podczas wspólnej kolacji…

Oto wyniki badań prof. Willy’ego Passiniego, opracowane przez „The Sunday Times Style”:

Typ 1.: Grymaśnik - Nie lubisz eksperymentów w sypialni i nie masz ochoty spełniać fantazji swojej partnerki/partnera. Skoro obrzydza cię jedzenie, to zapewne podobnie jest z wieloma rzeczami, które można wyprawiać w łóżku…

Typ 2.: Wegetarianin - Nie lubisz ciała ani swojego, ani partnera/partnerki.

Typ 3.: Szybko pochłaniasz jedzenie - Taki facet jest samolubny w łóżku, nie czeka na orgazm partnerki, może też miewać przedwczesne wytryski.

Typ 4.: Smakosz - Cudowny kochanek! Kocha seks, tak samo jak kocha dobre jedzenie. Docenia ciało drugiej osoby i potrafi dawać przyjemność.

Typ 5.: Żarłok - Samolub. Zależy mu tylko na własnej rozkoszy.

Typ 6.: Miłośnik McDonald’s i innych fast foodów - W łóżku z takim wieje nudą… Za grosz wyobraźni, niedojrzały seksualnie.

Typ 7.: O nagannych manierach przy stole - Niezdara w sypialni.

Typ 8.: Na diecie - Ma kompleksy na punkcie swoje ciała i jest onieśmielony w sypialni przy zapalonym świetle.

I co wy na to? Zgadzacie się z wynikami tych badań? Według nas, warto podejść do nich z dużą dozą dystansu i nie generalizować - dlatego nie oceniajcie faceta na pierwszej randce tylko na podstawie jego manier przy stole. Czasami błyskawiczne pochłanianie jedzenia może świadczyć o zdenerwowaniu, a niekoniecznie samolubności w łóżku ;).

Polecane wideo

Komentarze (190)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2009 22:06
ZAL
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2009 08:44
Ha xD moj to smakosz lubi jesc,a i tak jest chudziutki :] a ja wegetarianka :PP
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2009 20:17
wcale nie! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2009 17:47
Gówno prawda! moj facet trzyma diete a jakos nie wstydzi sie w sypialni... co do wegetarianizmu tez pieprzenie tez naukowcy doszukuja sie takich bzdur ze szok!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2008 10:54
to jakies bajki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie