Czy jesteś KOBIETĄ IDEALNĄ? Sprawdź, co sądzą faceci!

Sterczące piersi, wysportowana sylwetka, inteligencja, poczucie humoru, miłość do dzieci... Czego jeszcze pragną mężczyźni?
Czy jesteś KOBIETĄ IDEALNĄ? Sprawdź, co sądzą faceci!
12.11.2010

Jeden z seriws rendkowych postanowił sprawdzić, co tak naprawdę mężczyzn kręci w kobietach. Jak się okazuje faceci nie oczekują od nas aż tak wiele. – Idealna kobieta musi uwielbiać seks, kochać jedzenie i być gotowa do wyjścia w 10 minut.

Dodatkowo partnerka idealna powinna mieć krągłą pupę, zgrabną i wysportowaną (!) sylwetkę oraz nieduże, lekko sterczące piersi.

Ale choćby pani była najpiękniejsza, to mężczyzna szybko straci zainteresowanie nią, jeśli ta nie będzie odpowiednio zaanagażowana w miłosne igraszki. Aż 91 procent mężczyzn chciałoby mieć kobietę, która chce się kochać o każdej porze dnia i nocy – podkreśla dziennik "The Sun", opisując wyniki badań.

Czas, który spędzamy przed lustrem szykując się do wyjścia, także powinien zostać (zdaniem panów) mocno ograniczony, najlepiej do góra 10 minut. Aż 88% facetów uważa, że ich partnerki przyglądają się swoim lustrzanym odbiciom zdecydowanie za długo.

Kolejny problem to brak wspólnych zainteresowań. Mężczyźni chcieliby, żeby partnerka dzieliła z nimi ich hobby. Aż sześciu na dziesięciu facetów przyznaje, że lubi kiedy ukochana ogląda z nimi na przykład mecz piłki nożnej.

Inne niezwykle pożądane cechy wśród kobiet to: inteligencja połączona z poczuciem humoru, przywiązanie do dzieci i stawianie ich wyżej niż karierę zawodową oraz cierpliwość i wyrozumiałość w odniesieniu do wyjść z kolegami na piwo.

Jak sądzicie? W ilu procentach stanowicie uosobienie ideału?

Kinga Walczak, Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy Polki potrafią podrywać mężczyzn?

Polki znają tajniki uwodzenia lepiej niż ktokolwiek inny. Potrafimy zrobić na facecie wrażenie w zaledwie kilka chwil! Jak działamy?

Czego w wyglądzie kobiet nienawidzą mężczyźni? (15 rzeczy)

Zobacz, które spośród modnych elementów naszej garderoby, najbardziej denerwują mężczyzn!

Polecane wideo

Komentarze (220)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 09:50
He!Jasne,jasne.Po artykule tylko upewniłam się w tym,że faceci myślą i mówią tylko o :seksie,dupach,autach,piłce nożnej i wypadach na piwo z kumplami,a kobieta ma być potulna,jak baranek,nie marudzić,jak wychodzi,siedzieć i ogladać z nim mecz i bara bara na zawołanie,a do tego,jak wychodzą w 5 minut wziąć prysznic,a resztę czasu przeznaczyć na makijaż,ubranie się i uczesanie włosów.Gratuluję chłopaki!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2012 18:47
100 %
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2012 14:47
Tutaj wpisz treść komentarza do Czy jesteś KOBIETĄ IDEALNĄ? Sprawdź, co sądzą faceci!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2012 19:55
Wszystko w miare ujdzie,ale nie ma opcjii 10min łazience! Na idealny wygląd trzeba się trochę dłużej postarać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 20:08
mam to gdzieś, jestem sobą, siedzę 2 godz przed lustrem, spię do 11, przed wjsciem przypomina mi się, że nie wyprostowałam włosów... Jak mam wolne to potrafię cały dzień chodzić w pidzamie.... Nie lubie kwiatow, kocham filmy, sport... Jestem bystra (nie chcę mówić, że inteligentna) za to bardzo leniwa i choc ambitna to jednak o słomianym zapale, spóźnialska, ale wiecznie usmiechnieta.... Mam mnostwo wad, ale rownie duzo zalet i nie mam zamiaru sie zmieniac, bo IDEALNI FSCECI beda mnie chciec... Ja ze swoimi wszystkimi wadami jestem kochana i oblegana... Nie spinajcie sie kobiety, grunt to poczucie humoru i ładny wygląd... Nawet jak nie jestescie pieknosciami to sie na takie robcie (tylko uwazajcie na kicz)... Prawda jest brutalna, mezczyzni lubia wprawdzie nieglupie kobiety z poczuciem humoru, ale jesli nie sa atrakcyjne to mało chetnych sie znajdzie... wiem, to bez sensu, ale kazdy patrzy na opakowanie :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie