Absurdalne porady i badania naukowe na temat seksu

Śmiałe tezy, odkrywcze sformułowania i prawdy nad wyraz oczywiste… Tak w skrócie można opisać najbardziej absurdalne stwierdzenia, jakie na temat seksu, padły z ust naukowców.
Absurdalne porady i badania naukowe na temat seksu
08.11.2010

Seksuolodzy, psychologowie i naukowcy z całego świata codziennie próbują prześcigać się w wysnuwaniu kolejnych zaskakujących wniosków na ten temat ludzkich predyspozycji, potrzeb i reakcji na bodźce erotyczne... Być może to właśnie ich rozbujała rządza wiedzy sprawia, że nawet twórcom złożonych prac naukowych, zdarza się zapomnieć o zdrowym rozsądku… Tak rodzą się najbardziej absurdalne sformułowania, które kiedykolwiek można było usłyszeć na temat seksu i nie tylko… 

Co robić, jeśli coś idzie nie tak?

 Na początek kilka „naukowych” rad, które mają pomóc tym, którzy wciąż marzą, by w końcu stać się prawdziwym mistrzem seksu! Oto kilka bezcennych rad dla panów. Po pierwsze warto wiedzieć, że przede wszystkim liczy się delikatna i systematyczna opieka nad własnym wyposażeniem. Według naukowców z Oklahoma City, codzienny masaż jąder zapewni wielokrotne erekcje. Francuscy badacze "odkryli" natomiast, że męski członek może starczyć na całe życie! Co należy robić? Jeśli jego właściciel będzie obchodził się z nim delikatnie i zdecyduje się używać go zgodnie z przeznaczeniem, nic nie powinno stać na przeszkodzie, by móc cieszyć się swoim członkiem aż do grobowej deski.

Jak natomiast bezpiecznie usprawnić jego działanie? Z odpowiedzią śpieszy niejaki dr Danoffa z USA, zalecający swoim pacjentom uelastycznienie miednicy. Ćwiczenia w postaci zabawy z hula-hop i tańca Elvisa poprawią kontrolę nad członkiem podczas stosunku. Jeśli nie pomoże nawet to, z pomocą przyjdzie rada innego amerykańskiego naukowca – dr Jerry’ego Kesslinga. Podczas seksu należy warczeć, stękać, szczerzyć zęby, a nawet wyć, jak wilk do księżyca. Według Kesslinga to powrót do natury gwarantujący prawdziwy sukces! 

 

jak interpretować prawo

O tej porze należy zachować ostrożność!

Za sprawą długich godzin, dni, a nawet miesięcy poświęconym testom, eksperymentom, badaniom i obserwacjom, wiemy już kto, dzięki swoim predyspozycjom, najczęściej uprawia seks. Według naukowców z Australii osoby pijące i palące mają nawet do dwóch razy więcej okazji, by się kochać! Do zbliżeń najczęściej dochodzi o godzinie 22:35 (badania amerykańskie) i trzy kwadranse przed północą (badania francuskie). Jesteście ciekawe, ile partnerów życiowych mają zarówno panie, jak i panowie w przeciągu całego życia? Odpowiedź na to pytanie, znaleziono już ponad 20 lat temu! Naukowcy z dawnego NRD odkryli, że kobiety mają średnio 9 życiowych kochanków, natomiast mężczyźni dzielą łóżko jedynie z 7 kochankami.

Niestety przykra przywara kobiet nagminnie zaliczających wciąż nowe romanse, niewątpliwie zbiera swoje owoce. Brytyjskie badania dowodzą, że aż co 10-ty Anglik nie jest ojcem swego dziecka! Okazuje się, że na nic zdaje się propagowanie zabezpieczeń. Być może ten stan rzeczy w końcu zmienią słowa autorów książki „Ciało mężczyzny” – K. Winstona Calne’a i Per¬ry ‘ego Garfinkela: „Zostań koneserem kondomów. Pamiętaj, że prezerwatywa prezerwatywie nie jest równa!". Oto ich rada!

Nam najbardziej spodobało się hinduskie powiedzenie, które może okazać się wyjątkowo pożyteczne. Jeśli chcesz pocieszyć swojego mężczyznę, za przykładem mędrców z Indii, należy powtarzać: „Penis jest przyrośnięty do ciebie, a nie ty do penisa.” Dla katolików wersja chrześcijańska prosto z ust dr Mary Morin z USA – „Po udanym stosunku wdzięczny i wrażliwy mężczyzna powinien wypowiedzieć słowo "Amen"!". Obyście słyszały je jak najczęściej!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Najbradziej absurdalne przepisy świata!

Jacy mężczyźni produkują najlepsze plemniki?

prawa kobiet w krajach arabskich

Czego nie robić z partnerem?

Badania naukowe bywają bardzo pożyteczne… Szczególnie te, które niczego nieświadomą ludzkość w porę ostrzegą przed popełnieniem głupstwa, które dotychczasowe życie zamieni w koszmar! Któż spodziewałby się na przykład, że próba przekręcenia członka o 360 stopni, w stanie jego erekcji może skończyć się naprawdę tragicznie? O tym poinformowali nas skrupulatni naukowcy z Japonii. Kolejnymi wybawcami okazali się być Amerykanie. Ich badania dowiodły, że oblanie członka żrącą substancją i poddawanie go nadmiernemu tarciu utrudnia praktykowanie kopulacji. Co ciekawe, ta odkrywcza myśl jest efektem pracy urologa – prof. Paula Gleicha z Minnesoty. Szkoda, że takie prawdy stały się oczywiste dopiero niedawno. Być może to właśnie, dlatego aż 6% obywateli RPA w ogóle nie rozpoczyna życia seksualnego, a aż 40% Amerykanów jest z niego niezadowolona? Niezależnie od przyczyn w USA jedno jest pewne: według tamtejszych naukowców, najpopularniejszą fantazją erotyczną kobiet jest… seks z Jackiem Nicholsonem na szczycie wieży Eiffla!

Jak według uczonych reprezentanci obu płci, w poszukiwaniach potencjalnego partnera seksualnego, oceniają samych siebie? Według malajskich badań, panowie kategorycznie nie powinni definiować pań na podstawie ich stóp. Nie jest bowiem prawdą że im kobieta ma dłuższą stopę, tym jej pochwa jest głębsza! Czy w podobny sposób da się sklasyfikować nowo poznanego mężczyznę? Badacze z Kanady twierdzą, że tak! Okazuje się, że długość męskiego członka w większości przypadków jest odwrotnie proporcjonalna do długości jego nosa! Aż trudno uwierzyć, że media nie zainteresowały się jeszcze tym przełomowym odkryciem… Zresztą paniom nie na wielkości penisa zależy najbardziej. „Kobiety lubią mężczyzn obrotnych, czyli tych z obrotnymi językami” – dowodzą wyniki badań, przeprowadzonych nad Renem… 

 

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2010 23:01
co do długości nosa ;] osobiście sprawdziłam :P na niejednym przypadku :D i zawsze było to zgodne z wyżej napisanym stwierdzeniem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2010 14:37
amen !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 15:16
Amen xDDD hahahah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 20:29
nastepnym razem podczas kopulacji bede warczał na swoja partnerke nie poleje penisa kwasem ani zadna inna substancja zraca do tego zostane koneserem kondonów zeby byc ojcem swego dziecka :D dobre to jest co wymuzdzyłem teraz ;p
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 20:23
fajne fajne:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie