Jak stać się obiektem pożądania?

Co zrobić, by wszyscy się za tobą oglądali? Nie chodzi o rozebranie się do naga ani wydanie 100 tysięcy na operacje plastyczne.
Jak stać się obiektem pożądania?
08.08.2008

Chciałabyś wzbudzać pożądanie i zachwycać wszystkich wokół? Często wyobrażasz sobie, że wchodzisz do restauracji czy klubu albo po prostu spacerujesz ulicą, a wszyscy odrywają się od swoich czynności i wodzą za tobą wzorkiem? Przeczytaj kilka rad, które pomogą ci osiągnąć wymarzony efekt.

Zadanie wbrew pozorom jest łatwiejsze, niż się wydaje, nie potrzebujesz urody Penelope Cruz i figury Moniki Bellucci. Wystarczy kilka zmian w zachowaniu i zwyczajach, a zaczniesz skupiać na sobie wzrok innych:

  1. Musisz wyglądać na osobę pewną siebie, która wie, czego chce, ale czasem musisz zagrać biedną, zagubioną dziewczynkę, która potrzebuje pomocy. Musisz zręcznie żonglować między osobą, która dumnie patrzy z góry i sprawia wrażenie kobiety nie do zdobycia a biedną pastereczką, która potrzebuje, żeby ktoś ją wziął za rękę i pomógł przejść przez ulicę.
  2. Uwierz w siebie, w swoją wartość i w swoją moc. Musisz być zadowolona ze swojej osoby, chodź uśmiechnięta. Kobieta, która idzie pewnym krokiem, wyprostowana, schludnie ubrana i radosna, od razu wzbudza podziw.
  3. Stań się zmysłowa, balansuj w swoim zachowaniu na granicy erotyki. Musisz emanować seksem, ale w zależności od sytuacji - raz delikatnie, raz wulgarnie. Stwórz wokół siebie tajemniczą aurę, zrób to za pomocą gestów, niedomówień - zaintryguj wszystkich wokół swoją osobą.
  4. Flirtuj. Pamiętaj, to ulubiona gra damsko-męska. Komplementuj i czekaj na komplementy. Wplecione w rozmowę miłe słówko zjedna ci rozmówcę. Prowadź swoistą grę, podpuszczaj, a potem delikatnie odpychaj, pociągaj za sznurki. Dzięki niewinnym flirtom wzrośnie twoje poczucie wartości, staniesz się jeszcze bardziej seksowna.
  5. Bądź otwarta, wychodź do ludzi, aby czuć się między nimi swobodnie. Nie bój się nawiązywać nowe kontakty.
  6. Twój uśmiech powinien iść w parze z dobrym humorem. Zacznij brylować w towarzystwie, ludzie z poczuciem humoru wzbudzają sympatię. Nie bój się żartować z siebie. Potraktuj dowcip jak afrodyzjak.
  7. Pamiętaj, aby nie przesadzić w kreowaniu siebie, nie możesz wytworzyć pustej femme fatale, która będzie miała 5 minut sławy. Jeśli okażesz się zbyt twardą zawodniczką, zainteresowanie tobą szybko minie. Nie bądź kamienną skałą pozbawioną emocji, robiącą wszystko pod publiczkę. W twoim zachowaniu musi być swoboda i naturalność.
  8. Do wszystkich tych zmian zachowania warto dorzucić nową garderobę, coś, w czym będziesz czuła się komfortowo i seksownie. Raz na jakiś czas podjedź do SPA i daj swojemu ciału dzień wytchnienia. Niech twoja psychika zregeneruje siły.

Polecane wideo

Komentarze (119)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2009 08:51
[quote="Gosc"]Stwórz wokół siebie tajemniczą aurę, zrób to za pomocą gestów, niedomówień czyli ? [/quote] czyli kurs czytania ze zrozumieniem po drugiej stronie ulicy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2009 11:29
Stwórz wokół siebie tajemniczą aurę, zrób to za pomocą gestów, niedomówień czyli ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2008 00:12
tak jest
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2008 19:43
no ok...moze to i są dobre rady.,....ale łatwe to to nie jest :-/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2008 20:36
to naprawdę działa ! ^^
odpowiedz

Polecane dla Ciebie