Kamasutra zaklęta w Biblii

Zdaniem pewnego duchownego, na łóżkowe problemy najlepsza jest Biblia…
Kamasutra zaklęta w Biblii
01.09.2010

Jak donosi serwis Examiner.com, pastor David Reid z Villa Rica w amerykańskim stanie Georgia głosi kontrowersyjną teorię jakoby Biblia pełna była przykładów i wskazówek mogących doskonale urozmaicić życie seksualne. – Już pierwotnie seks nie służył jedynie prokreacji, ale również przyjemności małżonków – twierdzi duchowny.

Jego zdaniem seks jest darem od Boga, mającym służyć bliskości małżonków i ich wzajemnemu zadowoleniu. Wstyd, pornografia czy niewierność są rezultatem działań szatana pod postacią węża, który kusił Ewę w raju. To właśnie tego rodzaju przeszkody nie pozwalają partnerom osiągnąć pełnej satysfakcji  z seksu, prowadząc do wojny płci. Pastor wielokrotnie podkreśla, że zaspokojenie seksualnego apetytu to naturalna ludzka potrzeba, ale szatan, który wkrada się do łóżka wielu par przed ślubem, uniemożliwia później osiągnięcie rozkoszy.

Co ciekawe, sposobem na małżeńskie problemy w sypialni powinna być lektura Biblii. Amerykański duchowny odwołuje się przede wszystkim do Księgi Rodzaju i Pieśni nad Pieśniami, gdzie można znaleźć instrukcje poprawiające jakość małżeńskich relacji, również tych erotycznych.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Pary gejowskie z dziećmi pojawią się w podręcznikach szkolnych!

Nawet w bardzo liberalnej Holandii znalazło się potężne grono przeciwników tego pomysłu!

Księża uważają, że Polki noszą za duże dekolty na msze!

Franciszkanie z opolskiego zakonu  już dawno zauważyli, że wierni przychodzą do Kościoła niestosownie ubrani... Szczególnie rażą ich nagie biusty parafianek.

Polecane wideo

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2010 00:46
A to w filme ''wszytsko zostaje w rodzinie'' tak jest wlasnie ! Ze z pastor z bibli sie wyczytal ze sex jest normalny gdy kocha sie 2 osobe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 15:19
seks po ślubie jest nudny i być może dlatego że był już przed ślubem ;/ a co do szatana w łóżku się zgadzam.... seks jest dla ludzi, ale na świcie więcej erotomanów niestety i napaleńców. to powinno być coś pięknego z miłości a nie takie piep...rzenie się jak dzikie świnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2010 23:41
news ciekawy moze i smieszny. dodawane komentarze zalosne. kosciol ze swoimi prawami powinno sie spalic
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2010 10:18
moim zdaniem seks jest po to by dostarczać przyjemności obu stronom... bo z tego co głoszą księża w kościele ... seks jest tylko mechanizmem do tworzenia dzieci po ślubie... aha... czyli przyjemność czerpać ma tylko mężczyzna? kobietom dłuzej schodzi z orgazmem... a facet ma go przy wytrysku.... skoro tak to jakim cudem kobieta przechodzi orgazm?? druga sprawa... seks po ślubie... w tej kwesti pieprzę kościół na całej linii... księża twierdzą ze nawet lubieżne całowanie czy siedzenie na kolanach jest grzechem... chyba was cycki swędzą?? a co jeśli po ślubie okaże się że facet ma krzywego.... albo nie staje... albo nie daje przyjemności??? moim zdaniem trzeba sprawdzić z kim się idzie do łóżka... jeżeli kocha się daną osobę i ma się wobec niej poważne plany to dlaczego się wstrzymywać?? głupi wymysł kościoła/... seks to przyjemność jakich mało... i cudowna więż i bliskość jaka łączy kochanków.....dzieci to już inna sprawa... wstrzemięźliwość przed ślubem jest durnym wymysłem... w Biblii nic takiego nie ma... po ślubie okazuje się że w ogóle nie znam swojego faceta... nie wiem jak wygląda jego tyłek i w ogóle... CHORE~!!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2010 18:17
zgadzam się z Princess_Peach
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie