O czym świadczy jego wygląd?

Warto oceniać po wyglądzie! Dowiedz się, co poszczególne części ciała mówią o facetach!
O czym świadczy jego wygląd?
28.08.2010

Czy szata zdobi człowieka? Niekoniecznie. Jednak warto pamiętać, że nie tylko ubiór może o nas świadczyć. Czy przypuszczałaś, że wzrost, kolor oczu, czy też kształt brody może stanowić wytyczną twojego charakteru? Teraz możesz wykorzystać tę wiedzę! Przyjrzyj się swojemu partnerowi i zinterpretuj jego osobowość!

Wzrost

Kwestia wzrostu mężczyzny jest równie skomplikowana, co sam proces jego rozwoju… Nie wiadomo, czy to liczba mierzonych centymentów stanowi o niskiej lub wysokiej samoocenie panów, a co za tym idzie o zachowaniu charakterystycznym dla danego wzrostu. A może to otoczenie automatycznie przypisuje niskim i wysokim mężczyznom określone cechy charakteru? Lub wręcz przeciwnie – nie mogąc przestać myśleć o swoim wzroście, wiecznie mali chłopcy zachowują się tak, aby spełnić wyimaginowane oczekiwania wyższych, czy też niższych od nich samych kobiet? Niezależnie od odpowiedzi, według większości społeczeństwa niscy panowie to osoby zaradne, nieśmiałe i z ogromnym poczuciem humoru. Wysocy mężczyźni są natomiast przedsiębiorczy i pewni siebie!

Dłonie i stopy

Lubisz ładne, męskie dłonie? Od dziś przyglądaj się również palcom! Jeśli widzisz, że palec wskazujący jest krótszy od serdecznego, prawdopodobnie masz okazję obcować z osobą aktywną i przebojową! W innym przypadku spodziewaj się charakterów o łagodnej i przewidywalnej naturze. Oprócz dłoni, liczy się również wygląd stóp! Unikaj mężczyzn z lekkim wygięciem palców ku górze. Ponoć to właśnie oni wprost uwielbiają kłamstewka!

zwiazki i seks

Oczy

  To nieprawda, że piękne oczy to ważny element jedynie damskiej urody! Na co zwracać uwagę, oceniając panów? Na kolor tęczówek! Niebieskoocy mężczyźni są niezwykle seksowni! Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o pewność siebie, mającą swe źródło w wysokiej samoocenie. Efekt? Inicjatywa w sypialni należy do niego!

Szyja

Na temat pewności siebie i umiejętności seksualnych dużo powie ci również kształt szyi partnera. Smukła szyja i podniesiony podbródek w męskiej naturze świadczy o wywyższaniu się! Przede wszystkim warto jednak zwrócić uwagę na chrząstkę krtani, zwaną jabłkiem Adama! Im bardziej jest wypukłe, tym lepsze umiejętności w sypialni posiada jego właściciel!

Broda

Jeśli jesteś romantyczką, z pewnością zwracasz uwagę na brodę obiektów twojego zainteresowania. Panowie o kwadratowym podbródku ponoć słyną ze swojej stanowczości! Bardziej ulegli, a przede wszystkim sprytni są mężczyźni wyróżniający się spiczastymi brodami. Co z zaokrąglonymi? Przysłowiowe miśki to osoby czułe i delikatne!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Chorzy na... wygląd

5 największych błędów samooceny

 

Polecane wideo

Komentarze (87)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2010 18:53
jak artykuł z "bravo" ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2010 18:08
gówno prawda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2010 13:26
Gdzieś kiedyś czytałam, że wielkość jabłka Adama, nosa itp. nie świadczy o tym jaki facet jest w łóżku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2010 10:30
A haha faktycznie bzdety które nijak się mają do rzeczywistwości ;p nie będę się rozwodzić jaki to mój jest lub nie jest, ale nic a nic z tego się nie zgadza :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 23:25
idziemy na lody? Ja stawiam !! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie