W jakiej pozycji kochamy się najczęściej?

Eksperymentowanie w sypialni skutecznie podgrzewa atmosferę w związku. Jednak trzeba mieć na to czas i ochotę...
W jakiej pozycji kochamy się najczęściej?
05.08.2010

Jak pokazują badania, większość z nas nie popisuje się w łóżku fantazją. Aż 78 procent Brytyjczyków, na których przeprowadzono badania, nawet nie myśli o tym, by kochać się w ciągu dnia, a wieczorem są już zbyt zmęczeni, by eksperymentować – podaje „The Sun”

Portal Ukdating.com przeprowadził badania, z których wynika, że najczęstszą pozycją w jakiej się kochamy jest pozycja "na misjonarza”, a w następnej kolejności - "na pieska". Co ciekawe, zaledwie połowa mężczyzn pozwala swojej partnerce na pozycję „na jeźdźca”.

Nic więc dziwnego, że aż 39% badanych marzy o tym, by ich partner wykazywał więcej inwencji podczas miłosnych igraszek. Z kolei prawie 90% ankietowanych deklaruje, że chętnie spróbowałoby figli poza czterema ścianami sypialni. Jednocześnie, tylko 16% zdecydowało się na seks pod prysznicem, 23% w salonie, a 11%w kuchni.

- Aż co dziesiąta  brytyjska para kocha się tylko w jednej pozycji. To niewiarygodne. To sprawia, że ich życie uczuciowe jest niesatysfakcjonujące i nudne – przyznaje rzecznik Ukdating.com Nicole Clowes.

Kinga Walczak

Zobacz także:

Psychozabawa: Sprawdź, co wiesz o seksie!

Seks nie jest już tematem tabu. Ale czy na pewno wiesz o nim wszystko?

Seks na pierwszej randce – czy ma dobre strony?

Jest z nim trochę jak z zakazanym owocem – potwornie kusi, ale nie gwarantuje szczęścia i może na ciebie sprowadzić więcej smutku niż radości. Zakazany owoc bywa jednak często bardzo pyszny... 

Polecane wideo

Komentarze (83)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 20:04
kocham się na stojąco i w lozku to jest sex ktory kocham:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2010 00:01
Mój to najbardziej lubi "na jeźdźca":D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 20:15
moja ulubiona to raczej na pieska..z moim facetem podczas seksu zawsze idzie kilka pozycji na raz, kochamy sie na lonie natury czy na stole czy w wannie lub na podlodze ;] i moze dlatego razem nam dobrze ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2010 19:55
Zapraszamy na nowe forum dla kobiet www.swiatwenus.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2010 13:07
ja uwielbiam jak moja partnerka głośno jęczy, dlatego szukam takich pozycji żeby było jej jak najlepiej, ale i tak znowu nasówa sie temat... bo przy oralu jest najgłośniej.! Każda pozycja jest dobra ale lubie jak pomnie skacze! i bawi sie włosami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie