Jak skutecznie uwodzić mężczyzn?

Uwodzenie nie jest ani trudne, ani tym bardziej skomplikowane. Nie wierzysz? Czas to zmienić!
Jak skutecznie uwodzić mężczyzn?
18.07.2010

Czy początki są zawsze trudne? Jak zdobyć mężczyznę marzeń? Pamiętaj, że proces uwodzenia składa się z kilku ważnych etapów. Pierwszym z nich jest poznanie potencjalnych partnerów! Opanowanie reguł flirciarskiej gry wstępnej pozwoli ci schwytać każdego…

Nie wiesz, jak zyskać względy mężczyzn?

Nie jesteś jedyna! Wiele atrakcyjnych kobiet ma z tym ogromny problem. Dlaczego? Brak powodzenia u płci przeciwnej sprawia, że jeszcze bardziej starasz się o względy mężczyzn, a to znowu pogarsza sytuację… Brak spontaniczności, kompleksy, nadmierne dbanie o to, by wywrzeć odpowiednie wrażenie – to kilka prawdopodobnych przyczyn braku zainteresowania twoją osobą. Jak to możliwe? To proste, chcesz wypaść jak najlepiej… W rezultacie wydajesz się niedostępna lub wrogo nastawiona, stajesz się szarą myszką bądź inni nie zauważają cię wcale…

Jak to zmienić?

Zwróć na siebie uwagę! Pamiętaj, że niemal każdy mężczyzna jest wzrokowcem. Nie bój się pokazać facetom, że chcesz być atrakcyjna! Tu uwaga: ponętność nie zawsze oznacza duży dekolt i obowiązkową mini. Postaw na kobiecość - jasne i wesołe kolory ubrań, dziewczęce dodatki i stukot obcasów sprawią, że będziesz rzucać się w oczy. Jeśli masz ochotę odważyć się na coś więcej, użyj dodatkowego triku! Według specjalistów, świetnym dodatkiem, który wzbogaci twój wygląd, jest nakrycie głowy! Kapelusz lub modny turban to podświadomy sygnał dla mężczyzn, podpowiadający, że: „ta dziewczyna ma coś w sobie”.

Nie zapominaj o swojej kobiecości!

To, jak o niej myślisz, będzie widoczne dla innych. Recepta na sukces w tej sferze jest prosta! Ciesz się tym, że jesteś kobietą! Baw się włosami, używaj błyszczyka, podkreślającego uśmiech i nie zapominaj o makijażu! Czuj się dobrze w swojej skórze i wyzbądź się wstydu! Pamiętaj, że mężczyźni nie są w stanie zauważyć defektów twojej sylwetki, jeśli sama im ich nie pokażesz! Wyprostuj się, rozluźnij ciało tańcząc, lub podrygując do rytmu muzyki i nie zapominaj o biodrach, które działają na męską podświadomość!

zwiazki i seks

Zaproszenie do zabawy…

Kolejnym sekretem siły uwodzenia jest wiedza na temat tajemnic męskiej natury! Choć każdy facet chce uchodzić za odważnego i opanowanego, każdy z nich potrzebuje swoistego zaproszenia do znajomości. Wysłanie wyraźnego sygnału, mówiącego: „chcę cię poznać” i „masz u mnie szansę” jest pierwszym krokiem, który musisz wykonać. Najlepszym sposobem na zachęcenie nieznajomego do rozmowy jest uśmiech i kontakt wzrokowy - to jedna z absolutnych podstaw uwodzenia, o których nie możesz zapomnieć!

Popracuj nad odwagą.

Ćwicz ją nie tylko wtedy, kiedy masz ochotę na flirt. Dobrym sposobem jest nawiązywanie rozmowy z nieznajomymi – w tramwaju, w kolejce do bankomatu lub w kawiarni. Dzięki wyćwiczonej śmiałości, odezwanie się do osoby, która naprawdę ci imponuje, nie będzie twoim problemem. Podczas niezobowiązujących rozmów staraj się również ćwiczyć mimikę! To ona sprawia, że jesteśmy bardziej wyraziści i łatwiej nas zapamiętać. Opowiadając wesołą historię, akcentuj ważne momenty odpowiednim wyrazem twarzy, przerażenie wyraź odpowiednim gestem, a ekscytację szeroko otwartymi oczami. To działa!

Czy IQ jest atrakcyjne?

Jak wywrzeć odpowiednie pierwsze wrażenie? Pamiętaj o brutalnej prawdzie na temat damsko-męskiej rzeczywistości. Mężczyźni nie szukają kobiet mądrzejszych od nich samych - inteligencja, pewność siebie, zaradność działają na facetów, niczym strach na wróble! Szczególnie podczas swobodnego spotkania, jakim jest na przykład impreza. Tu dbanie o poważny wizerunek mądrej, niezależnej kobiety jest zabronione! Swoje IQ wykorzystaj, zachwycając rozmówcę poczuciem humoru. Cóż, czasem trzeba ustąpić i pozwolić zabłysnąć właśnie jemu! W początkowej fazie znajomości nie szczędź odpowiednich środków… Jeśli zależy ci na zdobywaniu mężczyzn, musisz nauczyć się być infantylna, spontaniczna, radosna i nieco dziecinna... Słodkie minki, pokazywanie języka w akcie przyjaznego przekomarzania, chichot rozbawienia czy wyrażanie zachwytu jego opowieścią to nieco perfidny i jednocześnie niesamowicie skuteczny sposób na zdobycie przychylności każdego faceta…

gdzie znaleźć chłopaka

Nie jesteś typem flirciary? Ćwicz!

Nie każda z nas rodzi się z odpowiednimi umiejętnościami uwodzenia. Nie znaczy to, że nie możemy nauczyć się odpowiednich technik flirtowania. Wystarczy odrobinę chęci i odwagi. Jeśli nauka przychodzi ci z trudem, skup się na podstawach! Przede wszystkim nie odstraszaj potencjalnych kandydatów. Dobrym pomysłem będzie też nauka uwodzenia na facetach, których nie uważasz za atrakcyjnych. Dzięki tej metodzie bez skrępowania, będziesz mogła skupić się na trenowaniu odpowiedniego stylu rozmowy, gestów i mimiki.

Zanim zaczniesz uwodzić…

Przestań wątpić w siebie! Każda kobieta jest wartościowa i interesująca. Ty też możesz odnaleźć osobę, która dostrzeże i doceni twój potencjał. Pamiętaj, że kobieta atrakcyjna to przede wszystkim kobieta energiczna, szczęśliwa i odważna! Uroda jest jedynie dodatkiem do tego supertrio.Zastanawiasz się, czy starczy ci siły woli, aby zmienić się na tyle, by móc sprostać definicji kobiety atrakcyjnej? Zmiany trwają zbyt długo! Zamiast marnować na nie czas, już od dziś bądź osobą, dla której mężczyźni stracą głowę!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Jak rozpoznać prawdziwego gentlemana? 10 wskazówek

Jeśli szukasz szarmanckiego mężczyzny, przy którym będziesz czuła się wyjątkowo, sprawdź, czy masz do czynienia z gentlemanem.

Typowe męskie kłamstwa

Nigdy nie wierz swojemu mężczyźnie, jeśli twierdzi, że nie oddzwaniał cały dzień, bo nie miał zasięgu.

Polecane wideo

Komentarze (100)
Ocena: 5 / 5
Dating-Coaching.pl (Ocena: 5) 08.04.2017 16:19
Poradnik w tym temacie bezpłatnie - http://zakochajmypolske.pl/jak-rozkochac-w-sobie-chlopaka/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2016 23:12
infantylny to nie to samo co dziecinny?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2015 22:50
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 04.07.2014 13:57
Napisz komentarz...
zobacz odpowiedzi (2)
aabc (Ocena: 5) 20.01.2014 20:08
Czy ktoś korzystał przez internet z wróżki ze strony www.okulta.com.pl lub robił u niej uroki?.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie