Jak wykorzystujemy mężczyzn?

Aż 80% kobiet inicjuje seks, aby zmotywować partnera do wykonywania domowych obowiązków!
Jak wykorzystujemy mężczyzn?
12.07.2010

Domowe obowiązki czy seks? Nie od dziś wiadomo, że w relacjach damsko-męskich, najczęściej to właśnie płeć piękna sprawniej posługuje się tym, czym obdarzyła ją natura. Seksapil, inteligencja i szersze spojrzenie na świat - oto mieszanka, która sprawia, że nasi partnerzy bywają zupełnie bezsilni!

Okazuje się, że aż 80% kobiet uważa, że podobne umiejętności idealnie sprawdzają się nie tylko w przypadku przekonywania do spełnienia naszych zachcianek! Mycie okien, szorowanie wanny, ścieranie kurzy? To obowiązki, od których mężczyźni wolą trzymać się jak najdalej! Na nic zdaje się tłumaczenie i powtarzanie tych samych argumentów! Mężczyźni zdają się po prostu nie rozumieć, że też brudzą, sprzątają również dla siebie, a czasy, kiedy to kobieta zajmowała się domem, zamiast zarabiać na życie, już dawno minęły. Dlatego wiele z nas, zamiast się trudzić… sięga po seks!

Mężczyzna łatwy w obsłudze

Dlaczego po porannym, sobotnim seksie tak wielu kochanków jest gotowych do pracy? Dla kilku chwil przyjemności mężczyzna zrobi naprawdę wiele. seks to dla nich cel, ale i motywacja. Nie chodzi jedynie o metodę kija z marchewką. Po miłosnych igraszkach, chęć sprostania naszym oczekiwaniom nie słabnie. Czy nam kobietom wolno to wykorzystywać? A może takie podejście do problemu cotygodniowych porządków, krzywdzi nas same? Niezależnie od tego, czy poranny seks traktujemy jako przekupstwo, czy po prostu łączymy przyjemne z pożytecznym - nie ulega wątpliwości, że mężczyźni nie mogą czuć się pokrzywdzeni. Choć czasem czują się oszukani, trudno twierdzić, że to panie są na wygranej pozycji. Nie jest przecież łatwo zaradzić lenistwu ukochanego? Czy prezent w postaci seksu w weekend lub wolne dni to rzeczywiście jedyna metoda?

zwiazki i seks

Kto jest wykorzystywany?

Na pytanie, kto w podobnym układzie jest wykorzystywany, odpowiedzi musi udzielić sobie każdy na własną rękę. Czasem warto jednak na bok odsunąć wyrzuty sumienia i etyczne rozterki. Rzeczywistość bywa prozaiczna i nudna. Może właśnie dlatego, zamiast sporów rodem z parodii starego małżeństwa, obie strony wolą pozostać uwikłane w podobne miłosne gierki, ze szczyptą pragmatyki w tle?

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Pobudzające perfumy na lato - TOP 5

Spektakularne i uwodzicielskie. Nie ruszaj się bez nich na żadną letnią imprezę. Energetyzujący koktajl zapachów doda ci całej masy seksapilu i pewności siebie!

Dlaczego kobiety uprawiają seks? 7 powodów

Niektóre powody są całkiem prozaiczne, a inne totalnie pokręcone! Tak jak nasza psychika!

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2010 14:05
e tam takie wykorzystywanie to nie wykorzystywanie. to sama przyjemność. Wykorzystać naprawdę faceta można tak jak bohaterka książki pt. "Żona godna zaufania" Roberta Goolricka. To są prawdziwe podstępy a nie taki małe damskie sposoby, jak te z artykułu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2010 23:26
allegro.pl/item1152770602_d_g_l_imperatrice_3.html
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2010 00:00
polecam bajkowe ubrania! allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2010 21:14
a co jeżeli kochasz się z partnerem i za każdym razem tego żałujesz ??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2010 16:26
piszemy o ludziach czy o parapetach?? przeciesz normalni ludzie robia co do nich nalezy kochaja sie i szanują.Ja i moja dziewczyna kochamy sie kiedy chcemy,gdy trzeba to po pracy sprzatam zmywam i wykonuje inne domowe prace a gdy mnie nie ma badz cos robie to ona zajmuje sie utrzymaniem domu i nic wtym dziwnego. A gdy jedna osoba wykorzystuje drugą to juz chyba nie zwiazek partnerski tylko chora sytuacja miedzy dwojgiem ludzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie