Co niszczy ochotę na seks? 3 typy wrogów orgazmu!

Udany seks? Możesz przeżyć go wszędzie i o każdej porze dnia! Jak to możliwe? Wystarczy wyeliminować wszystko to, co może zniszczyć niepowtarzalną atmosferę miłosnych igraszek! Poznaj trzy kategorie destruktorów, które wszystko zepsują!
Co niszczy ochotę na seks? 3 typy wrogów orgazmu!
11.07.2010

Marzysz o miłosnych igraszkach w szalonym miejscu? Seks może być udany w każdej sytuacji i o każdej porze. Jedynym warunkiem jest odpowiednia atmosfera! Czasem warto zadbać nie tylko o nią, ale i o to, by nic nie mogło jej zepsuć!

Oto 3 typy największych wrogów udanego seksu!

Hałas! Nie ma nic gorszego, przerwanie porannych igraszek z ukochanym! Przyczyna? Nieznośny warkot kosiarki za oknem, albo remont u sąsiada. Intymna aura miłosnych figli może zniknąć bez śladu również za sprawą rozmowy, którą słyszymy za oknem, bądź niepokojących odgłosów, dobiegających zza drzwi.

Hałas i niepożądane dźwięki, to zmora, stanowiąca przeszkodę szczególnie dla kobiet! Panie, podczas gry wstępnej i samego stosunku, w o wiele większym stopniu niż panowie, cenią sobie intymność. Zanim sprawy zajdą zbyt daleko, warto upewnić się, czy pod wpływem gorących doznań rzeczywiście potrafisz zapomnieć o otaczającym cię świecie!

W innym wypadku, postaraj się, by do zbliżenia doszło tylko tam, gdzie będziesz czuła się naprawdę komfortowo!

Brak prywatności…Kolejna zmora wszystkich kochanków, to brak spokojnego kąta, do którego nie zagląda nikt, poza nimi. Nie ma nic gorszego, niż wrażenie, że za moment otworzą się drzwi, w których ujrzymy współlokatorów, rodzeństwo, lub rodziców! Nie pomoże żaden zamek, ani klucz! Sama obecność bliskich, potrafi zniszczyć intymność całej sytuacji.

Aby rozwiązać ten problem, musisz obudzić w sobie talent prawdziwego stratega! Zadbaj o to, by nikt nie mógł wam przeszkadzać. Nie zapomnij o szczegółach takich, jak fotografie! Twój partner może czuć się nieswojo w towarzystwie uśmiechniętych twarzy twoich bliskich, czy też gapiącego się na niego, domowego zwierzaka…

jak osiągnąć orgazm

Proza życia? Co jeszcze sprawi, że nawet najgorętsze manewry gry wstępnej pójdą na marne? Pamiętaj swoich potrzebach, ograniczeniach i pragnieniach swojego partnera. Najważniejsze jest to, by pamiętać o nich zawczasu. W przeciwnym razie, cała zabawa odejdzie w niepamięć! Jak sprawić, by czynności tak prozaiczne, jak korzystanie z toalety, prezerwatywa, czy sposób, w jaki będziecie się kochać nie stały się przeszkodą?! Nie odkładaj wizyty w WC na ostatni moment! Zadbaj o to, by zakładanie zabezpieczenia stało się jednym z elementów gry wstępnej i przede wszystkim nie bój się udzielać partnerowi rad na temat tego, na co masz ochotę!

 Oliwka Mostowska Zobacz także: Seksualne menu dla dwojga

Jak przyprawić sypialnię, żeby nadać jej ostrości? Dzisiaj zapraszamy na seksualne korepetycje w kuchni! POGOTOWIE EROTYCZNE: Wszystko o wibratorach! Dziś odkrywamy przez Wami sekrety mrocznych zakątków SEX SHOPU! Zapraszamy na wycieczkę pomiędzy regałami suto zastawionymi różowymi wibratorami oraz zdradzamy najpikantniejsze szczegóły ich użytkowania i konserwacji!  

Polecane wideo

Komentarze (50)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:50
HBVgM3 aybvywowalvl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 17:19
Ab fab my godoly man.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:41
Aritcles like this really grease the shafts of knowledge.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:35
evkPEt fxvtrsbxhmob
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 09:05
Holy Toledo, so glad I clceikd on this site first!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie