Z konsolą nie masz szans

Wirtualny świat gier jest dla mężczyzn bardziej pociągający od seksu. Twoje zabiegi i próby odciągnięcia go od komputera skończą się… niepowodzeniem.
Z konsolą nie masz szans
24.07.2008

Części kobiet udało się przekonać do pasji kibicowania i poświęcają się, spędzając ze swoim ukochanym czas przed telewizorem, z piwem w ręku. On czeka na bramkę swojej ulubionej drużyny, ty robisz podobnie, a przy okazji możesz popatrzeć na przystojnych piłkarzy.

Gorzej sprawy się mają, jeśli twój chłopak jest maniakiem komputerowym albo konsolowym. Niestety, świat wirtualny zazwyczaj przeznaczony jest dla jednej osoby. Jeśli wykażesz się determinacją, aby zagrać z nim w PSS, musisz pokazać coś więcej niż chęci. Potrzebne są umiejętności, on raczej nie będzie chciał po raz dwudziesty wygrywać Polską z Brazylią 20:1.

Jeśli jest fanką gier RPG czy "strzelanek", nie masz szans wejść z nim do wirtualnego świata. Te gry są przeznaczone tylko dla niego, a granie we dwójkę na jednej konsoli jest niemożliwe. Kilka godzin mordowania wrogów albo walki z potworami i jego zainteresowanie tobą oraz seksem spada niemal do zera.

Niestety, nie ma idealnej recepty na walkę z komputerowym uzależnieniem. Możesz przymknąć oko, przyłączyć się, walczyć z tym albo go porzucić.

Polecane wideo

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 15:18
Mój zakupił konsole niedługo mu przyjdzie i boje się ze się uzależni i nie będzie miał dla mnie czasu..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2009 20:27
heheh skad ja to znam moi byli faceci byli maniakami konsoli i kompa hehehe masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Marta g.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2009 23:08
moj pan i wladca swr pewnie wolalby gre!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2008 20:54
Bzdura popieram. Mnie moja ukochana bez problemu odciąga od kompa choć zdarza mi sie sporo czasu przesiadywać przy nim. Jak trzeba to odchodzę bez złości i goryczy. To są tylko pojedyńcze przypadki dziwaków tzw. no-life'ów co nie widzą nic oprócz komputera.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2008 00:03
a ja się w 100% zgadzam.... mam do czynienia z takim osobnikiem który jak się przyklei do komputera to trudno go oderwac;/ to jest strasznie wkurzajace i niestety rady na to nie ma.... no chyba ze "restart" ale wtedy jest zly;P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie