To zachowanie potrafi zrujnować randkę. Unikaj go jak ognia

Często wiąże się ze stresem.
To zachowanie potrafi zrujnować randkę. Unikaj go jak ognia
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair/)
11.02.2024

Przed Tobą pierwsza randka z bardzo interesującym facetem. Czujesz, że to osoba, z którą mogłoby Cię połączyć coś głębokiego. Jesteś podekscytowana, ale i nieco zestresowana. Przed wybraniem się na długo wyczekiwane romantyczne spotkanie, pamiętaj aby unikać pewnego zachowania. Często wiąże się ono ze stresem. Przez nie możesz niestety fatalnie wypaść na randce.   

Zobacz także: Jaka różnica wieku w związku najczęściej kończy się rozstaniem? Naukowcy nie mają wątpliwości

Randka z gadułą

Mnóstwo osób na pierwszej randce dopada duży stres. Czują się zagubione, ale za nic w świecie nie chcą, aby ktoś to dostrzegł. Chciałyby jak najsprawniej zatuszować swoją nieśmiałość. Marzą, aby wyjść na zabawne, pewne siebie, intrygujące i czarujące. W konsekwencji nie przestają mówić. Wpadają w stan, który można określić mianem słowotoku. Początkowo ciekawie słucha się ich opowieści. Potem jednak okazuje się, że to nie wprowadzenie do ekscytującej rozmowy, ale trudny do zniesienia monolog. Jeśli i Ty masz do skłonności do podobnego zachowania, unikaj go jak ognia. Jest po prostu uważane przez większość facetów za jedną z czerwonych flag. Odczytuje się je jako brak zainteresowania rozmówcą. 

Ludzie, którzy nie dają dojść do głosu innym, nie pokazują się raczej w dobrym świetle. Choćby opowiadali o niezwykle fascynujących rzeczach, koniec końców wyjdą na egocentrycznych. Weź zatem głęboki oddech i poczekaj na reakcję Twojego randkowicza. Nie obawiaj się momentów ciszy. To coś naturalnego i niekiedy nieuniknionego na pierwszym spotkaniu. 

Zobacz także: Ten pokrzepiający trend skutecznie leczy złamane serca. Młodzi single za nim przepadają

Polecane wideo

Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie
Perfumy, które zawsze zbierają mnóstwo komplementów. To eliksiry radości w płynie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2024 08:48
Powinnaś od razu przejść do czynów. Blowjob.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie