Trzy najważniejsze trendy randkowe 2024 roku. Singielki powinny wziąć sobie te rady do serca

Dzięki nim Twoje życie miłosne nareszcie się odmieni.
Trzy najważniejsze trendy randkowe 2024 roku. Singielki powinny wziąć sobie te rady do serca
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair/)
05.02.2024

Niejedna singielka na liście noworocznych postanowień zapisała hasło „odmienię swoje życie miłosne”. Oto najważniejsze trendy randkowe 2024 roku, które będą bardzo pomocne w realizacji owego planu.

Zobacz także: Red flagi na pierwszej randce. 20 męskich zachowań, które powinny Cię zaalarmować

Najważniejsze trendy randkowe 2024 roku

Sober dating

Wiele kobiet nie wyobrażało sobie dotychczas wyjścia na romantyczne spotkanie bez zamówienia rozluźniającego drinka, czy lampki wina (lub kilku). Sięgamy po nie, zazwyczaj nie zastanawiając się nawet nad konsekwencjami. Po prostu w trakcie delektowania się alkoholowymi napojami totalnie się rozluźniamy i pozbywamy się wielu zahamowań. Najlepiej jednak powstrzymać się od ich kosztowania na pierwszej randce. Ot, picie alkoholu w trakcie poznawania nowej osoby sprzyja pojawianiu się na naszych oczach przysłowiowych klapek. Nierzadko zdecydowanie za szybko wpadamy w stan euforii. Nie dostrzegamy czerwonych flag, przez które nierzadko kończymy ze złamanym sercem. Lepiej tego uniknąć i sięgnąć po równie smaczne napoje 0%. 

Pokolenie wrażliwców na prowadzeniu

Ankiety przeprowadzone niedawno przez serwisy randkowe, w tym OkKupid i Tinder unaoczniły pewną ciekawą rzecz. Otóż mnóstwo osób nie ma już ochoty pokazywać się jako mało wrażliwi i chłodni. Wielu randkowiczów obawiając się odrzucenia, zaczynało przyjmować pozę ludzi, których nie można zranić. W 2024 roku nie udajemy już niewrażliwych i w żadnym razie nie skrywamy emocji. To niezdrowe! Przeciwnie, prosto z mostu mówimy o tym, co nas rusza i nie obawiamy się, że wyjdziemy na przewrażliwionych lub zbyt emocjonalnych. To prostu rok szczerości i dbania o swoje zdrowie psychiczne. 

Tworzenie więzi ważniejsze od sfery erotycznej

2024 rok to także czas, w którym stawiamy na romantyzm. Jeżeli marzymy o wielkiej miłości na całe życie, bez mrugnięcia okiem przyznajemy się do tego. Nie obawiamy się mówienia otwarcie o tym, że tworzenie więzi jest dla nas znacznie ważniejsze od sfery erotycznej. Wspomniane ankiety pokazały, że niemało osób miało z tym spory problem. Bały się, że przyznawanie się do bycia romantyczkami i stawianie na wolne tempo rozwijania się relacji narazi ich na śmieszność. Bądźmy zatem sobą! Na pewno doskonale na tym wyjdziemy.

Zobacz także: Zadaj partnerowi jedno pytanie. Przetestujesz Wasz związek i dowiesz się, czy ma przyszłość

Polecane wideo

Piękna arystokratka właśnie podbija świat mody. Fani: „Wyglądasz jak nie z tego świata”
Piękna arystokratka właśnie podbija świat mody. Fani: „Wyglądasz jak nie z tego świata” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie