Ten pokrzepiający trend skutecznie leczy złamane serca. Młodzi single za nim przepadają

Powrót do formy przebiega bardzo szybko.
Ten pokrzepiający trend skutecznie leczy złamane serca. Młodzi single za nim przepadają
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair/)
26.01.2024

Pokolenie Z nie ma najmniejszej ochoty na leczenie złamanych serc w samotności. Należący do niego ludzie nie wyobrażają sobie, że można w nieskończoność rozpamiętywać rozstanie, przesiadując samotnie w przysłowiowych czterech ścianach. Okazuje się, że na powrót do emocjonalnej formy i odkochanie się mają zupełnie inne sposoby. Są podobno niebywale skuteczne.  

Zobacz także: Tę cyfrę uważa się za magiczną w miłości. Mnóstwo rzeczy ulega przez nią zmianie

Trendy w randkowaniu: oystering 

Przedstawiciele pokolenia Z twierdzą, że najlepszym sposobem na zapomnienie o bolesnym rozstaniu jest postawienie na trend zwany oysteringiem. Na czym dokładnie polega owa supermodna metoda? To innymi słowy stawianie na czerpanie z życia maksymalnej przyjemności i położenie wielkiego nacisku na zadbanie o siebie. To zaś dotyczy zarówno sfery wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Jemy więc jak najsmakowitsze potrawy. Wybieramy się na poprawiające nastrój odzieżowe zakupy, wizyty u kosmetyczki i fryzjera. Staramy się znaleźć nowe inspirujące hobby. Ponadto jesteśmy dla siebie bardzo wyrozumiali. Nie udajemy, że nie spotkało nas coś przykrego. Jeżeli czujemy, że płacz zadziała na nas oczyszczająco, płaczemy bez najmniejszych oporów. Nie ukrywamy się jednak przed światem. Często wychodzimy z domu. Poznajemy nowych ludzi. Łapiemy ciekawe wrażenia. W żadnym razie nie stronimy od randek. Nie zatajamy oczywiście, że dopiero goimy rany. Gramy w otwarte karty, już na samym początku informując, że na zaangażowanie jest dla nas za wcześnie. Po prostu staramy się żyć na jak najpełniejszych obrotach. Fenomenalnie przyspiesza to podobno psychiczną rekonwalescencję. Sednem oysteringu jest to, że mamy poczuć się znów fantastycznie i zdać sobie sprawę, że nasze życie wcale się nie skończyło. Ba, to dopiero emocjonujący początek.  

Zobacz także: Test obranej pomarańczy ukaże prawdę o Twojej relacji. Zrób go jak najszybciej

Polecane wideo

To podobno najprzystojniejszy facet na świecie. Nie da się przejść obok niego obojętnie
To podobno najprzystojniejszy facet na świecie. Nie da się przejść obok niego obojętnie - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2024 10:48
Fak ju.
zobacz odpowiedzi (1)
Lidka (Ocena: 5) 27.01.2024 23:16
Na co dzień bardzo wazna jest skuteczna antykoncepcja podczas uniesień miłosnych. Polecam mechaniczne zabezpieczenie dla kobiet w formie diafragmy Caya
odpowiedz

Polecane dla Ciebie