„Bird Test” osiąga właśnie szczyty popularności. Na czym polega metoda, która pozwala sprawdzić trwałość relacji?

Dzięki niej szybko sprawdzisz, czy dana relacja ma szansę przerodzić się w poważny związek.
„Bird Test” osiąga właśnie szczyty popularności. Na czym polega metoda, która pozwala sprawdzić trwałość relacji?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
04.12.2023

Anglojęzyczny termin „Bird Test” zdobywa na TikToku coraz większą popularność. Zwolennicy trendu twierdzą, że dzięki niemu nareszcie mogą zaoszczędzić cenny czas, który poświęcali dotychczas na nietrafione relacje. Czym dokładnie jest ta metoda?

Zobacz także: „Moim przeznaczeniem jest uszczęśliwianie męża". Niepokojący trend tradwifes przybiera na sile

Na czym polega popularna metoda „Bird Test”?

Niejedna z nas głowiła się zapewne swego czasu, czy dana relacja ma szansę przerodzić się w poważny związek, czy może okaże się jedynie kolejną frustrującą stratą czasu. Ach, jeśli tylko dałoby radę sprawdzić, czy to tylko fascynacja, czy prawdziwe trwałe uczucie... Koniec z podobnymi zagwozdkami! Z pomocą przychodzi nam właśnie metoda określana mianem „Bird Test”. Dzięki niej w banalnie prosty sposób można sprawdzić trwałość relacji. 

Jak wykonać test? Należy poruszyć w rozmowie mało istotny temat. Może dotyczyć jakiegoś wspomnienia z dzieciństwa, detalu stylizacji przechodnia mijanego na ulicy, czy gatunku ptaka, którego zauważyłyśmy w trakcie leśnej przechadzki. Cokolwiek przyjdzie nam do głowy. Zagajeniem może być dosłownie wszystko. Test polega na zbadaniu reakcji osoby, z którą wiążemy związkowe nadzieje. Jeżeli zareaguje z żywym zainteresowaniem, od razu zalicza test. Udowadnia bowiem tym samym, że odnosi się do nas z powagą i szacunkiem. Jeśli coś jest dla nas ważne, jest ważne i dla niej. To zaś jedna z podstaw długotrwałych relacji. Gdy zlekceważy naszą wypowiedź zdawkową uwagą i od razu zmieni temat, niestety oblewa test. Najwyraźniej spotkałyśmy na swojej drodze kogoś, kto nie jest za dobrym materiałem na życiowego partnera.   

Zobacz także: Dzięki „cuffing season” czujemy się zimą mniej samotni. Na czym polega ten popularny trend?

Polecane wideo

Włosi uważają ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Mówią, że ma twarz anioła
Włosi uważają ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Mówią, że ma twarz anioła - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 10.12.2023 10:49
Leczcie się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2023 16:41
dzieki za ten tekst ! , ja tak wlasnie mialam , cokolwiek nie poruszylam bylo lekcewazone , ja chcialam nawiazac jakakolwiek rozmowe, nic go to nie interesowalo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie