Kiedy lepiej odpuścić sobie faceta? Zwróć uwagę na te sygnały

Niestety, to świadczy o tym, że on nie jest Tobą zainteresowany.
Kiedy lepiej odpuścić sobie faceta? Zwróć uwagę na te sygnały
Fot. Pexels
29.11.2023

Początki relacji nie zawsze są proste. Zdarza się, że kiedy jedna strona chce się zaangażować, druga woli się wycofać. Sprawdź, po czym rozpoznać, że on nie jest zainteresowany związkiem.

Zobacz także: 10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny

Sygnały, po których poznasz, że dla własnego dobra lepiej go sobie odpuścić

Specjalnie dla portalu porady.sympatia.onet.pl terapeutka i doradczyni w spraw relacji partnerskich, Joanna Godecka stworzyła listę zachowań, po których poznasz, że on nie jest Tobą zainteresowany. Pierwszą z jego czerwonych flag jest to, że nie inicjuje kontaktu. Jeśli to Ty piszesz lub dzwonisz do niego pierwsza, on raczej nie odwzajemnia Twoich uczuć. Gdyby był zainteresowany kontynuowaniem relacji, dążyłby do tego, abyście pozostali w kontakcie. Najczęstszą wymówką w takich sytuacjach jest nadmiar pracy. Musisz jednak pamiętać, że facet, któremu się spodobasz, znajdzie chwilę, aby napisać do Ciebie SMS-a. O kolejnych przesłankach napisał portal kobieta.gazeta.pl:

Mężczyzna, który planuje z tobą przyszłość, używa słowa „my”. Bierze cię pod uwagę w swoich planach i chce budować relację. Jeśli cały czas słyszysz „ja”, a facet wybiera się na wakacje czy wesele siostry bez ciebie, najprawdopodobniej nie myśli o tobie poważnie. Zakochanemu chłopakowi zależy na tym, żeby przedstawić wybrankę rodzinie i znajomym.

Pamiętaj, że kiedy on nie odwzajemnia Twoich uczuć, masz prawo czuć się zraniona. Nie zmusisz go jednak do pokochania Cię. Im szybciej odpuścisz, tym mniejszą krzywdę wyrządzisz samej sobie.

Zobacz także: Poznajcie Sama, jego narzeczoną Annę i… weekendową dziewczynę Megan

Polecane wideo

Nie uwierzysz, co ludzie najchętniej kupują na Amazonie. Oto zaskakujące bestsellery
Nie uwierzysz, co ludzie najchętniej kupują na Amazonie. Oto zaskakujące bestsellery - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2023 10:11
Powinnaś przystąpić do loda.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie