Pierwszy raz w Polsce z… miłości

Większość nastolatków deklaruje, że do pierwszego razu potrzebują „czegoś więcej”.
Pierwszy raz w Polsce z… miłości
21.07.2008

Okazuje się, że pomimo atakującego z każdej strony seksu, wśród młodych ludzi nie panuje moda na wczesną inicjację. Z badań przeprowadzonych przez socjologów z Dolnego Śląska wynika, że ponad 80% respondentów uważa miłość za główny powód do rozpoczęcia współżycia.

Większość swój pierwszy raz przeżyła w domu. Młodzi ludzie twierdzą, że zanim zaczną uprawiać seks, chcą osiągnąć „odpowiedni wiek”. Mimo takich „trzeźwych” deklaracji prawie 40% badanych w wieku 15 - 20 lat ma już za sobą swój pierwszy kontakt płciowy.

Przypomina to amerykańskie badania, w których sporo nastolatków deklaruje wstrzemięźliwość seksualną do ślubu, a rekompensuje to sobie seksem oralnym.

Polecane wideo

Komentarze (465)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2009 20:49
skoro sex jest taki piekny (bo jest, nie oszukujmy sie) to czemu dziewczyna w mlodym wieku nie moze sporbowac??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2009 14:16
Ja mam 15 lat i o rok starszego chłopaka , Kocham go bardzo i fakt trzeba przyznać , że i jego i mnie do tego ciągnie ... ale uważamy , że jest to trochę za wcześnie chociaż każdy może to zrobić jeżeli czuje , że naprawdę jest do tego gotowy. :) Jednak my zastąpiliśmy to seksem oralnym i na daną chwilę to nam wystarczy myślę , że za jakiś rok lub dwa lata będzie można bawić się w normalny , naturalny , piękny i ekscytujący seks. Ale to moje zdanie . :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2009 15:06
Moja historia jest dość ciekawa. Jestem z moim chłopakiem od czasów 3 klasy podstawówki, w 6 klasie nasz związek przybrał trochę poważniejszy charakter.... jestem teraz w 3 gim, on jest 1 LO, jesteśmy ze sobą 7 lat i dopiero kilka miesięcy temu zaczęliśmy mówić o wspólnym seksie, czuję się już gotowa bo WIEM że go kocham , i to nie jest kilkumiesięczne zauroczenie. Jednak uważam że jestem trochę za młoda, za 5 miesięcy skończę dopiero 16 lat ale mimo wszystko odczuwam cholerny pociag do niego, i nie waham się już. Wiem że on odwzajemnia moje uczucie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2009 02:23
a ja mam 16 lat i moim zdaniem jestem dośc 'ułożona' w porównaniu do moich rowieśniczek... ekhm. mysle ze do tego trzeba dojrzeć psychicznie, z reszta jak ktoś się szanuję to (za przeproszeniem) nie daje dupy!! No a tak w ogóle z tego co się orientuję, gdy kobieta/DZIEWCZYNA zacznie za wczesnie inicjację seksualną, to potem z większą łatwoscią i wcześniej jest się narazonym na różne choroby dróg płciowych... no, faceta to nie dotyczy. Jakiś ginekolog kiedyś sie wypowiadał, ze dolana granica to 19lat, ale mysle ze to i tak za wcześnie.... LUDZIE, SZANUJCIE SIĘ!! a Nie tylko seks wam w głowie xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2009 10:22
Powiem wam tyle że koleżanka poszła do łóżka jak miała 15 lat ateraz w wieku 16 lat za kilka dni będzie rodzić a jej facet poszedł sobie w ch... a też niby kochali sie z miłości....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie