Randkowe zwyczaje, które przeszły już do lamusa

Sprawdź, jakich randkowych stereotypów lepiej nie powielać.
Randkowe zwyczaje, które przeszły już do lamusa
Fot. Pexels
20.09.2023

Randkowy savoir-vivre zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na spotkanie z osobą, która Cię zauroczyła lub po prostu chcesz poznać kogoś nowego, warto abyś zdała sobie sprawę, że obecnie randkuje się nieco inaczej. Po pierwsze, nie oczekuj, że facet za wszystko zapłaci i do razu zaproponuje drugie spotkanie. Po drugie, sama nie bój się wyjść z inicjatywą.

Oto stereotypy, których lepiej nie powielać na randkach.

Zobacz także: Czerwona flaga, której nie wolno ignorować. Bądź czujna

Źródło: Ofeminin.pl 

Polecane wideo

Co mówi o Tobie godzina urodzenia?
Co mówi o Tobie godzina urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Aleksandra (Ocena: 5) 12.11.2023 10:39
Ze wszystkim się zgadzam (=^・ェ・^=)
odpowiedz
Aleksandra (Ocena: 5) 12.11.2023 10:37
Nigdy go nie miałam ale jest fajny i chyba sobie go kupię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2023 14:55
cześć, Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy. 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Zaklęcia zrywające 7) Wypędź byłego kochanka 8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii. 9) chcesz zadowolić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie WhatsApp: +2349037186593
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.09.2023 15:10
Uważam, ze na pierwszej randce powinna dać dvpy. Mimo wszystko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.09.2023 08:58
Kobieta ma pierwszy ruch wykonać? Może iść na pierwszej randce do łóżka? Wy to tak na serio? Który normalny facet będzie chciał kobietę która na dzień dobry się przed nim rozkracza? Przecież to dla niego jasny sygnał że każdy leje w nią jak we wiadro i ucieknie jak najdalej. No ale wtedy "wstan, popraw koronę i idź dalej ". Takie powiedzonko puszczalskich szmaciur.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie