Nowy randkowy trend prosto z TikToka. Czym są beżowe flagi?

Co to jest i co warto o nich wiedzieć? Wyjaśniamy.
Nowy randkowy trend prosto z TikToka. Czym są beżowe flagi?
Fot. Pexels
17.08.2023

Z pewnością słyszałaś o czerwonych flagach. To sygnały, które wysyła druga osoba, a które świadczą o tym, że nie jest zainteresowana bądź nie jest dla Ciebie odpowiednia. Teraz z kolei pewna TikTokerka mówi o beżowych flagach. Co to jest i co warto o nich wiedzieć? Wyjaśniamy. 

Zobacz także: Męska zdrada. Oto, co najczęściej prowadzi mężczyzn do niewierności

Co warto wiedzieć o beżowych flagach?

O beżowych flagach stało się głośno dzięki pewnej TikTokerce. Caito, o której mowa, ocenia profile kobiet i mężczyzn w mediach społecznościowych. Beżowa flaga świadczy o tym, że druga osoba jest nudna i nie ma zbyt dużo do zaoferowania potencjalnej partnerce lub partnerowi. TikTokerka zwraca naszą uwagę na fakt, że możemy to zauważyć już po samym wejściu na profil danej osoby. Jeśli powiela ona mało kreatywne teksty i treści, to pierwszy znak, który zwiastuje niepowodzenie w relacji. Caito wyróżnia np. „fitness beige”, która dotyczy miłośników siłowni, z którymi często (jej zdaniem) nie ma innych tematów.

Internauci zwracają jednak uwagę na to, że treści publikowane przez Caito są przesadzone. „Moim zdaniem, żadna profesja nie powinna być beżową flagą” – napisała jedna z użytkowniczek aplikacji. Warto pamiętać także o tym, aby treści publikowane na platformie traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz także: Mnóstwo par popełnia ten błąd na początku związku. Potem bardzo trudno go naprawić

Źródło: Ofeminin.pl 

@itscaito R U BEIGE?? @Dylan Groat has made adjustments & resubmitted let’s see how he did!! #beigeflags #hinge #hingeprompts #datingapps #hingeprofile #hingedating #moderndating ♬ original sound - Caito

Polecane wideo

Szalenie zmysłowa bielizna na co dzień: florystyczne hafty & koronki w stylu retro
Szalenie zmysłowa bielizna na co dzień: florystyczne hafty & koronki w stylu retro - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 1) 20.08.2023 11:31
A tęczowe flagi co mają do zaoferowania? Spust w kichę? Tylko to potrafią?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie