Mnóstwo par popełnia ten błąd na początku związku. Potem bardzo trudno go naprawić

Może się to na nich zemścić w późniejszym czasie.
Mnóstwo par popełnia ten błąd na początku związku. Potem bardzo trudno go naprawić
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
28.07.2023

Z uczuciem zakochania wiążą się zawsze wielkie emocje. Odczuwamy przypływ energii, podekscytowanie, euforię. Zdaje się nam, że ze szczęścia prawie unosimy się nad ziemią. Osoba, w której się zadurzyłyśmy, towarzyszy nam na każdym kroku, nawet jeśli w danej chwili z nią nie przebywamy. Nie jesteśmy po prostu w stanie pozbyć się jej z myśli. Jest wciąż na pierwszym planie. Niecierpliwie odliczamy minuty do kolejnego randki. Upajamy się miłością. Inne rzeczy, które dotychczas były dla nas ważne, nagle przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.   

Zobacz także: „Romantyczny żal” za eks dopadł Cię, mimo że jesteś w związku? Sprawdź, o czym to świadczy

Błędy popełniane na początku relacji: zaniedbywanie bliskich osób

Ogromna liczba zakochanych osób koncentruje się wyłącznie na obiektach swoich westchnień. Chcą spędzać z ukochanymi jak najwięcej czasu. To normalna rzecz. Warto jednak pamiętać, aby w początkach związku nie stracić przypadkiem całkowitego kontaktu ze światem. Niemało par zaczyna bowiem zupełnie ignorować w tym emocjonującym okresie swoich bliskich. Najczęściej nie robią tego specjalnie. Ot, to po prostu efekt zadurzenia po uszy. Poświęcenie dwóch godzin na zjedzenie urodzinowego obiadu z rodzicami, czy wyskoczenie na kawę z najlepszą przyjaciółką nie jest już sprawą priorytetową. 

Pamiętajmy, że zaniedbywanie rodziny i przyjaciół na początku relacji może zemścić się na nas w późniejszym czasie. Nie tylko robimy im niemałą przykrość i osłabiamy więź z nimi, ale skazujemy się też na brak wsparcia z ich strony. Nie zapominajmy, że nie każdy związek przechodzi pomyślnie próbę czasu. Lepiej mieć się komu wypłakać i wyżalić, kiedy okaże się, że wybranek nie spełnia jednak naszych oczekiwań... Starajmy się zatem zachować zdrowy balans. Zakochujmy się bez przysłowiowej pamięci, ale mimo wszystko nie odcinajmy się od życia towarzyskiego.

Zobacz także: Rebound relationships to już prawdziwa plaga. Czym się charakteryzują i jakie niebezpieczeństwo się z nimi wiąże?

Polecane wideo

Obłędne buty, które podkręcą każdą letnią stylizację. Gwiazdy i trendsetterki noszą je non stop
Obłędne buty, które podkręcą każdą letnią stylizację. Gwiazdy i trendsetterki noszą je non stop - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2023 16:48
Cicho menele
odpowiedz
Jarosław Kaczyński (Ocena: 5) 08.10.2023 02:10
Oliwier kurwa, wróć do nas
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2023 21:45
Kurwa
odpowiedz
Nadia (Ocena: 5) 28.07.2023 11:16
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://realnepanie.pl/nadia89
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie