Postanowiła pójść na 50 randek. Swoje doświadczenia opisała w Sieci

Internauci jej kibicują.
Postanowiła pójść na 50 randek. Swoje doświadczenia opisała w Sieci
Fot. Unsplash (Danny Lines)
21.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

Znalezienie swojej drugiej połówki nie jest takie proste. Niektórzy mają dużo szczęścia i miłość życia spotykają już w szkole średniej. Inni szukają jej przez wiele lat, często stosując metodę prób i błędów. Pewna kobieta o imieniu Hannah postanowiła wybrać się na 50 randek. Jej pomysł ma zarówno zalety, jak i wady, o których mówi wprost.

Zobacz także: „Czy taki strój może założyć matka?”. Niektórym się podoba, inni są oburzeni

Kobieta zdecydowała się pójść na 50 randek. Ma wsparcie internautów

Do historii 30-letniej TikTokerki, o imieniu Hannah, dotarł portal mirror.co.uk. Jakiś czas temu kobieta postanowiła spełnić swoje marzenie i zamieszkać w Londynie. Teraz powzięła nowy cel – znaleźć upragnioną miłość. Aby zrealizować to postanowienie, zdecydowała się regularnie umawiać na spotkania i pójść na 50 randek. Hannah umawia się zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. O swoich doświadczeniach zaczęła opowiadać w Internecie. Prowadzony przez nią kanał na TikToku cieszy się sporą popularnością. 30-latka ma już 50 tys. obserwatorów i ta liczba stale rośnie.

Do tego momentu Hannah była już na 16 randkach. Jej doświadczenia są głównie pozytywne. Nie zabrakło jednak także rozczarowań, które zdają się być nieuniknione. Jeden z mężczyzn, z którymi się umówiła, odwołał spotkanie w ostatniej chwili. Z kolei inny przez cały czas trwania randki powtarzał jej, że uwielbia kobiety o krągłych kształtach. W odczuciu Hannah jego słowa nie były zbyt miłe. Przyznała jednak, że dzięki licznym spotkaniom zdobyła większą pewność siebie.

Hannah może liczyć na wsparcie internautów, którzy bardzo jej kibicują. Pośród licznych rad, które postanowili jej dać, znalazły się także słowa podziwu pod jej adresem. „Jesteś taka wytrwała. Bardzo Cię podziwiam! Nie mogę się doczekać, aż znajdziesz miłość życia” – napisała jedna z użytkowniczek TikToka.

Zobacz także: 28-latka różni się od innych kobiet. Przez to ma problem z umawianiem się na randki

Źródło: radiozet.pl/mirror.co.uk

@hannahzaslawski #single #dating #fiftyfirstdates #relatable #relationship ♬ original sound - Hannah 🌝

Polecane wideo

10 obrazków, które sprawdzą Twoją inteligencję
10 obrazków, które sprawdzą Twoją inteligencję - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Pączek 🍩 czyli Poland 😈 (Ocena: 5) 22.04.2023 08:24
Vmlzgfhihforufxihfihhcichihgijogcho h jg hojgccgiFOzcb viizycgigufIXuoougxufoizofxjoojutzixfiuxihxotffhgixguoyudgdoodziuiufusooudwueouetotdirwpid😘😍🤩🫠😘🙂🥰😙😂🥲😂🥲😍😘😍🥹🤩🙂😌🥲(⁠+⁠_⁠+⁠)(⁠T⁠T⁠)(⁠T⁠T⁠):⁠'⁠(:⁠-⁠|:⁠-⁠\(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠$}⁠:⁠‑⁠);⁠-⁠)}⁠:⁠‑⁠):⁠-⁠P:⁠-⁠[}⁠:⁠‑⁠)}⁠:⁠‑⁠):⁠-⁠!:⁠-⁠\:⁠-⁠P:⁠-⁠*=⁠_⁠=:⁠-⁠D:⁠-⁠$(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠P(⁠T⁠T⁠):⁠‑⁠X(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠*(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠*:⁠-⁠$:⁠-⁠P;⁠-⁠):⁠-⁠P:⁠-⁠[:⁠-⁠|(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠D:⁠-⁠$}⁠:⁠‑⁠);⁠-⁠)}⁠:⁠‑⁠):⁠-⁠$:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠!}⁠:⁠‑⁠);⁠-⁠)}⁠:⁠‑⁠):⁠-⁠$:⁠-⁠$:⁠-⁠D:⁠-⁠$;⁠-⁠);⁠):⁠-⁠$:⁠-⁠P(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠\}⁠:⁠‑⁠):⁠-⁠$:⁠-⁠P(⁠*⁠_⁠*⁠)(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠P:⁠-⁠[:⁠-⁠P:⁠-⁠|:⁠-⁠P;⁠):⁠‑⁠X:⁠-⁠P:⁠-⁠!:⁠-⁠|:⁠-⁠(:⁠-⁠!:⁠-⁠|:⁠-⁠(:⁠-⁠|:⁠-⁠!;⁠-⁠):⁠-⁠(:⁠-⁠|;⁠-⁠):⁠-⁠!;⁠-⁠):⁠-⁠P:⁠-⁠P:⁠-⁠!:⁠‑⁠X:⁠-⁠!:⁠-⁠P:⁠-⁠!;⁠-⁠);⁠-⁠):⁠-⁠!:⁠‑⁠X:⁠-⁠(:⁠-⁠P;⁠-⁠):⁠-⁠!;⁠-⁠):⁠-⁠|>⁠.⁠<(⁠T⁠T⁠):⁠-⁠OO⁠_⁠o(⁠+⁠_⁠+⁠)O⁠_⁠o:⁠-⁠O:⁠0:⁠-⁠O=⁠-⁠OO⁠_⁠o:⁠-⁠O(⁠+⁠_⁠+⁠):⁠0ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ(⁠ ⁠╹⁠▽⁠╹⁠ ⁠)(⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠)ʘ⁠‿⁠ʘ(⁠θ⁠‿⁠θ⁠)。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。ʘ⁠‿⁠ʘ(⁠θ⁠‿⁠θ⁠)。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。(⁠・⁠∀⁠・⁠)(⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)(⁠✷⁠‿⁠✷⁠)(⁠◔⁠‿⁠◔⁠)(⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)(⁠✷⁠‿⁠✷⁠)(⁠ʘ⁠ᴗ⁠ʘ⁠✿⁠)(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)(⁠☆⁠▽⁠☆⁠)(⁠*⁠´⁠ω⁠`⁠*⁠)(⁠*⁠´⁠ω⁠`⁠*⁠)(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)(⁠☆⁠▽⁠☆⁠)(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)(⁠ㆁ⁠ω⁠ㆁ⁠)<⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠>(⁠◡⁠ ⁠ω⁠ ⁠◡⁠)<⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠>(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)(⁠◡⁠ ⁠ω⁠ ⁠◡⁠)^⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠^(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)(⁠◡⁠ ⁠ω⁠ ⁠◡⁠)<⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠>(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)<⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠>(⁠◡⁠ ⁠ω⁠ ⁠◡⁠)(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)<⁠(⁠ ̄⁠︶⁠ ̄⁠)⁠>(⁠◡⁠ ⁠ω⁠ ⁠◡⁠)^⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠_⁠^(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.04.2023 07:36
Czyli obskoczyła 50 kutangòw. Internauci kibicują a u buka są zakłady czy da rade obskoczyć drugie 50 do końca tygodnia.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie