Męskie zachowania, które najbardziej irytują kobiety

Zgadzacie się z tym?
Męskie zachowania, które najbardziej irytują kobiety
Fot. pexels (Anna Tarazevich)
17.04.2023

Nie ma ludzi idealnych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni reprezentują cechy, które dla płci przeciwnej mogą być bardzo irytujące. Dzisiaj skupimy się jednak na panach. Fora internetowe - te polskie oraz zagraniczne - są prawdziwą skarbnicą wiedzy na ten temat.

Czego zatem nie znosimy w facetach?

Zobacz także: „On zniszczył mi życie”. 7 sygnałów ostrzegawczych, że spotkałaś Piotrusia Pana

Najbardziej irytujące zachowania mężczyzn

Oglądanie się za innymi kobietami

Są faceci, którzy pomimo bycia w szczęśliwych związkach, oglądają się za innymi kobietami, a nawet fantazjują o nich. Uważają, że nie ma w tym nic złego, dopóki nie dopuszczają się zdrady fizycznej. Nie rozumieją, że sprawiają przykrość swoim partnerkom. Niektórzy faceci w ogóle nie kryją się z tym zachowaniem.

Niechlujstwo

Brudne ubrania, przetłuszczone włosy, zapach potu – nic w tym przyjemnego. Do tego nierzadko dochodzi bałagan w ich mieszkaniu: puste opakowania w lodówce, sterta skarpetek i bokserek koło łóżka, nieświeże ręczniki w łazience... Wymieniać można w nieskończoność.

Brak ambicji

Kobiety bardzo często wymieniały w odpowiedziach brak ambicji. Twierdziły, że faceci wolą siedzieć przed telewizorami i oglądać mecze niż pójść na kurs językowy albo szkolenie, które pozwoli im podnieść kwalifikacje. Niektórym nie chce się nawet studiować, bo „po co się przemęczać”.

Niezaradność życiowa

Mężczyźni często nie potrafią wykonać prostych czynności domowych. Zmieniają pracę bez przemyślenia i w efekcie nic na tym nie zyskują. Często idą na łatwiznę, bo nie chce im się starać, nie wyciągają też wniosków z popełnianych błędów.

Niezdecydowanie

Brak jakichkolwiek planów na przyszłość to prawdziwa plaga w obecnych czasach. Niektórzy faceci są mało konkretni, niesłowni i żyją chwilą. Nie wiedzą, czego oczekują od życia, nie mają planów i do niczego nie dążą.

Zobacz także: Nowy, niechlubny trend w randkowaniu. Czym jest Only Plans?

Lenistwo

Każda czynność, o którą prosisz partnera, może zaczekać. Przykręcenie drzwiczek w szafce łazienkowej, wymiana uszczelki, wyniesienie śmieci, złożenie upranych przez ciebie ubrań. Odkładanie wszystkiego na nieokreślone potem może być bardzo frustrujące.

Malkontenctwo

A po co? Dlaczego? Mam dość. Nie chce mi się. Jest beznadziejnie - znacie to? Chodzi o typowe teksty malkontentów, którzy są wiecznie sfrustrowani i narzekają na swój „beznadziejny” los. Marudzą, bo trzeba ciężko pracować, zająć się dziećmi i pomagać żonie w obowiązkach domowych. To charakterystyczne dla facetów, którzy czas najchętniej spędzaliby na przyjemnościach.

Czego jeszcze waszym zdaniem zabrakło na tej liście?

Polecane wideo

To nazwisko nosi najwięcej kobiet w Polsce
To nazwisko nosi najwięcej kobiet w Polsce - zdjęcie 1
Komentarze (149)
Ocena: 4.92 / 5
Gejka 😈😈 oWo (Ocena: 5) 20.09.2023 19:21
Kto chciałby sexx uwaga będzie gorąco kto ma dużego 🍑🍆 czekam na odpowiedź bajo 😘
zobacz odpowiedzi (8)
gość (Ocena: 5) 20.09.2023 19:20
Kto chce sexx ostegam bed
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.08.2023 22:44
arka gdynia glupia swinia 💕💕😊
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.08.2023 22:40
Dodajcie na roblox kliziic<33 pozdro
odpowiedz
No (Ocena: 5) 25.08.2023 08:52
Ej macie snapa bo ja mam kto ma podam mu nazwę moją. A i macie tiktok to jak macie podam nazwę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie