Mężczyźni, którzy mają te 3 cechy, zawsze cieszą się wielkim powodzeniem

Co ciekawe, nie znajduje się wśród nich wygląd.
Mężczyźni, którzy mają te 3 cechy, zawsze cieszą się wielkim powodzeniem
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
11.03.2023

Rzeczy, które pociągają w nas mężczyznach to oczywiście kwestia indywidualna. Istnieją jednak męskie cechy, które wydają się szczególnie atrakcyjne dla ogromnej liczby kobiet. Co ciekawe, wcale nie znajduje się wśród nich wygląd. Dla wielu kobiet zalety ducha wygrywają bowiem z zaletami wizualnymi. 

Zobacz także: Czy ta miłość już wygasła? Trzy wyraźne sygnały, że najwyższy czas na rozstanie

Ci mężczyźni są w oczach kobiet nieprzeciętnie atrakcyjni

Mężczyźni ujmujący poczuciem humoru

Kobiety mają ogromną słabość do optymistycznie nastawionych do życia mężczyzn, którzy potrafią błyskawicznie rozładować napiętą atmosferę i rozbawić je do łez. Ot, dzielenie codzienności z zabawnym facetem o ujmującym poczuciu humoru jest zdecydowanie ciekawsze i bardziej relaksujące od relacji z ponurakiem.

Mężczyźni opiekuńczy

Kolejna męską cechą, którą można zapunktować u wielu kobiet, jest opiekuńczość. Opiekuńczość bowiem jest nieodłącznie związana z wrażliwością oraz empatią. Troskliwi faceci, którzy dbają o swoje partnerki, członków rodziny, czy przyjaciół, oczarowują płeć przeciwną znacznie szybciej aniżeli ci obojętni i nieczuli

Mężczyźni szczerzy

Większość kobiet zapytanych o to, jaka męska cecha charakteru najbardziej wyprowadza je z równowagi, wymienia nieszczerość. Tak, większość nas ma alergię na facetów, którzy nagminnie naginają prawdę do swoich potrzeb i karmią nas większymi, czy mniejszymi kłamstwami. Mężczyźni, którzy nie mają skłonności do manipulacji oraz ukrywania prawdy i którzy nie obawiają się pokazania swojego prawdziwego oblicza, są uważani za nieprzeciętnie atrakcyjnych.

Zobacz także: Co przynosi pecha w miłości? Unikaj tych rzeczy, jeśli marzysz, by zakochać się z wzajemnością

Polecane wideo

Wieczorowe makijaże, dzięki którym będziesz wyglądała jak gwiazda z czerownego dywanu. Są eleganckie i tajemnicze
Wieczorowe makijaże, dzięki którym będziesz wyglądała jak gwiazda z czerownego dywanu. Są eleganckie i tajemnicze - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
lolok (Ocena: 5) 22.06.2023 13:33
Inaczej aby zaliczyć dupcie konieczny jest dobry bajer
odpowiedz

Polecane dla Ciebie