Co irytuje nas w mężczyznach? Oto najbardziej denerwujące cechy męskiego charakteru

Które męskie nawyki najczęściej wyprowadzają kobiety z równowagi?
Co irytuje nas w mężczyznach? Oto najbardziej denerwujące cechy męskiego charakteru
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
16.02.2023

Dla wielu osób lekką przesadą jest popularne stwierdzenie, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa, jednakże nie można nie zgodzić się, że istnieje szereg cech, które odróżniają obie płcie. Niestety nie wszystkie można zaliczyć do grupy tych pozytywnych... Przeprowadziłyśmy niedawno wśród naszych redakcyjnych koleżanek małe śledztwo na ten temat. Oto męskie nawyki, które najczęściej wyprowadzają kobiety z równowagi.

Zobacz także: W ten sposób najszybciej zdobędziesz serce nieśmiałego mężczyzny. Oto najskuteczniejsze triki

Męskie zachowania, których nie akceptują kobiety

Nieodpisywanie na smsy

Wiele kobiet twierdzi, że irytujące nieodpisywanie na smsy to domena mężczyzn: „Nie potrafię zrozumieć, jak można przez cały dzień nie znaleźć minuty, aby odpisać na sympatyczną wiadomość osobie, którą uważa się za ważną. To dla mnie nie do pomyślenia. Spotykam się z tym nagminnie, moje koleżanki także. Mnóstwo facetów ignoruje pisane przez nie smsy mimo że im na nich zależy.”

Spotkanie z kumplami ważniejsze od randki

Kolejna związana z męskimi nawykami rzecz, która wyprowadza wielką liczbę kobiet z równowagi to stawianie na pierwszym miejscu swoich kumpli, a nie partnerek: „Po raz kolejny na mojej drodze spotkałam faceta, który uważa, że na randkę można wyskoczyć zawsze, a spotkanie z paczką kumpli traktuje jak święto narodowe. Tak, to dla niego święty nieprzekładalny termin. Nie ma na niego wpływu nawet to, że miałabym spędzić urodzinowy wieczór sama...”.

Egoizm

Kobiety nierzadko narzekają także na męski egoizm: „Straciłam już nadzieję, że poznam w końcu wrażliwego empatycznego mężczyznę, dla którego moje dobro i uczucia będą tak samo ważne jak jego. Każdego mój eks był tragicznym egoistą. Ich szlachetność i empatia kończyły się na pięknych słowach. W praktyce robili wszystko, co pasowało im, a nie mi. ”

Zobacz także: „Gdy jest tak ubrana, zaczyna mieć nade mną władzę totalną”. Mężczyźni zdradzają, które stylizacje robią na nich największe wrażenie

Polecane wideo

Włosi to pionierzy oryginalnego wystroju wnętrz. Zamarzysz, żeby urządzić tak swój dom!
Włosi to pionierzy oryginalnego wystroju wnętrz. Zamarzysz, żeby urządzić tak swój dom! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie