W ten sposób najszybciej zdobędziesz serce nieśmiałego mężczyzny. Oto najskuteczniejsze triki

Jak w końcu przełamać pierwsze lody i nareszcie zacząć chodzić na wymarzone randki?
W ten sposób najszybciej zdobędziesz serce nieśmiałego mężczyzny. Oto najskuteczniejsze triki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
13.02.2023

Twoje serce nieoczekiwanie zaczęło mocniej bić dla pewnego niezwykłego faceta. Masz wrażenie, że już od lat nie poznałaś nikogo aż tak fascynującego i że bylibyście dla siebie po prostu stworzeni. Jest tylko jeden mały problem. On nadal nie wykazuje inicjatywy... Choć także wydaje się Tobą bardzo zainteresowany, nadal nie zrobił pierwszego kroku. Jak w końcu przełamać pierwsze lody i nareszcie zacząć z nim randkować?

Zobacz także: Nie masz pewności, czy to związek z przyszłością? Te znaki rozwieją Twoje wątpliwości

Droga do serca nieśmiałego mężczyzny 

Przyjęło się, że to mężczyźni powinni zawsze zabiegać o względy kobiet. Przez długie wieki to właśnie oni mieli być zdobywcami i nieustannie wznosić się na wyżyny wyrafinowanej sztuki uwodzenia. Czasy jednak na całe szczęście się zmieniły.

Otóż mnóstwa mężczyzn wcale nie można określić mianem przebojowych. I oni nierzadko obawiają się odrzucenia i walczą z wieloma kompleksami. Jeżeli więc napotkałaś na swojej drodze nieśmiałego, powściągliwego faceta, w żadnym razie nie przejmuj się konwenansami i koniecznie przejmij inicjatywę. Naprawdę warto czasem brać sprawy w swoje ręce! Oto rzeczy, o jakich należy pamiętać, starając się zdobyć jego serce.

Cierpliwość

Nieśmiali mężczyźni potrzebują zazwyczaj o wiele więcej czasu, aby się przed kimś otworzyć. Warto przyjąć metodę małych kroków i wykazując się dużą cierpliwością, pozwolić im otwierać się w swoim tempie. Wytrwałość z pewnością zaprocentuje. 

Pewność siebie, ale i umiar

Mężczyźni, których nie można raczej określić jako typ macho, często zwracają uwagę na pewne siebie kobiety. W swojej przebojowości warto jednak zachować pewien umiar. Ot, nieśmiałego introwertyka szybko można spłoszyć... Klucz do sukcesu to ciągłe bycie w jego polu widzenia, częste i zdecydowane wychodzenie mu na przeciw, ale pozwolenie mu na wykazanie się choćby minimalną inicjatywą. 

Pasja rzecz święta

Jeśli dowiesz się, co jest jego największą pasją, skradniesz jego serce w błyskawicznym tempie. Możliwość opowiadania o swoich zainteresowaniach sprawi, że szybko się przełamie. Zacznie znacznie swobodniej czuć się w Twoim towarzystwie. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku uwielbiają adrenalinę i ryzyko. Niestety, nie wpływa to za dobrze na ich długowieczność

Polecane wideo

10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci
10 zawodów, w których najczęściej pracują psychopaci - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2023 12:16
Futerały rt💚💙💜🖤💘💝💖💗💓💕💌💟♥️💔❣️💋👥👤🗣️🗣️🏌️😚👑😴😖💚💚💚💚💚💚💚💙💙💙💙💙💙💙💞💚💚💞💞💙💕💙💚💜🖤💘💞💚
odpowiedz
Darek (Ocena: 2) 05.03.2023 20:13
Średnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie