Sygnały, że on jest Tobą NAPRAWDĘ zauroczony

Jego zachowanie powie Ci więcej niż słowa.
Sygnały, że on jest Tobą NAPRAWDĘ zauroczony
Fot. pexels (Yura Forrat)
05.02.2023

Niektórzy mężczyźni nie lubią mówić wprost o uczuciach. Swoje emocje sygnalizują raczej przy pomocy określonych gestów, a zatem zdradza ich mowa ciała. Ważny jest również sposób, w jaki traktują daną kobietę. Miej zatem oczy szeroko otwarte i przyjrzyj się zachowaniom potencjalnego partnera.

Oto sygnały, że jest Tobą naprawdę zauroczony.

Zobacz także: Nie masz pewności, czy to związek z przyszłością? Te znaki rozwieją Twoje wątpliwości

Jak zachowuje się zauroczony mężczyzna?

Ciągle mówi, że chce poznać wszystkich Twoich znajomych

To sygnał, że mężczyzna pragnie dowiedzieć się o tobie jak najwięcej. Zauroczony facet po prostu czuje potrzebę uczestniczenia w prywatnym życiu swojej ukochanej. Wymówki w stylu: „Idź sama na spotkanie ze znajomymi, bo ja ich kompletnie nie znam i będę się nudził” nie wróżą niczego dobrego.

Podobasz mu się taka, jaka jesteś

Bez makijażu? Z przetłuszczonymi włosami? W wyciągniętym dresie? Nieważne jak wyglądasz, on i tak cały czas prawi ci komplementy? Takie zachowanie oznacza tylko jedno – nie widzi świata poza tobą.

Z uwagą słucha Twoich rad i opinii

On zwierza ci się ze swoich problemów i z uwagą słucha tego, co masz mu do powiedzenia? To dobry znak! Z pewnością ten facet bardzo ceni twoje zdanie i zależy mu na twojej opinii.

Chce Cię przedstawić swojej rodzinie

Takie zaproszenie świadczy o tym, że on myśli bardzo poważnie o tej relacji. Może nawet jest już przekonany, że spotkał miłość swoje życia.

Chce z Tobą spędzać swój wolny czas

Nawet jeśli ma na głowie dużo pracy lub innych aktywności, zawsze stara się ułożyć plan tygodnia tak, aby znaleźć w nim czas dla ciebie. Nie wyobraża sobie, że moglibyście się nie zobaczyć przez kilka dni.

Wszystko go interesuje

Oczywiście wszystko, co dotyczy bezpośrednio ciebie. To, jak się czujesz, co ciekawego przytrafiło ci się w ciągu dnia, co cię rozśmieszyło, a co zdenerwowało.

Pierwszy do Ciebie pisze

Facet wciąż do ciebie dzwoni i pisze jako pierwszy? To najlepszy dowód na to, że jesteś dla niego priorytetem. Nie liczy się nic poza usłyszeniem twojego głosu i wymianą wiadomości.

Rozśmiesza Cię

Im częściej śmiejesz się z żartów chłopaka, tym bardziej on jest wniebowzięty. Trudno to wytłumaczyć, ale zakochany facet chce jak najczęściej rozśmieszać dziewczynę, na której mu zależy.

Mówi o przyszłości

Rozmawiacie niezobowiązująco, gdy nagle chłopak rzuca: „A jakie masz plany na wakacje? Może gdzieś razem wyskoczymy?”. Albo opowiada ci, że chciałby się za kilka lat przeprowadzić do Wielkiej Brytanii i pyta, czy widziałabyś siebie w tym państwie. On myśli o tobie bardzo serio!

Zmienia się dla Ciebie

Wspomniałaś mimochodem, że lubisz facetów z brodą, i chłopak nagle zaczął zapuszczać zarost. Albo zachwyciłaś się na wystawie męską bluzą i kilka dni później on przyszedł w niej na wasze spotkanie. To oczywiste, że coś jest na rzeczy. Jemu bardzo, ale to bardzo na tobie zależy!

Jest opiekuńczy

Po spotkaniu facet dzwoni do ciebie, żeby upewnić się, czy bezpiecznie dotarłaś do domu? Albo odprowadza cię pod same drzwi? Jego troska to sygnał, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

Zobacz także: Istnieje aż 11 typów związków. W kilku przypadkach rozstanie to jedyne wyjście

Polecane wideo

Miłosny horoskop na LUTY
Miłosny horoskop na LUTY - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anika (Ocena: 5) 22.12.2023 16:04
Antykoncepcja jest bardzo ważna i potrzebna - polecam diafragmę Caya dla aktywnych seksualnie kobiet!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2023 21:21
Stoi mu paua.
odpowiedz
S.s (Ocena: 5) 21.05.2023 11:18
Wow. Normalnie jakbym przeczytała barawo 😂😂😜
zobacz odpowiedzi (1)
Krzysiu (Ocena: 5) 06.02.2023 23:23
Kto chce popisać na ig albo mess?
zobacz odpowiedzi (3)
Rush (Ocena: 5) 05.02.2023 21:22
Rush Rush Rush🤨
odpowiedz

Polecane dla Ciebie