To największa rewolucja w świecie portali randkowych. Powstała pierwsza aplikacja dla wegan

Wegetarianie i weganie nareszcie mogą zacząć randkować z osobami wyznającymi podobne wartości.
To największa rewolucja w świecie portali randkowych. Powstała pierwsza aplikacja dla wegan
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
31.01.2023

W świecie aplikacji randkowych dokonała się ostatnimi czasy niemała rewolucja. Otóż powołano do życia pierwszy na świecie portal parujący roślinożerców. Posiada chwytliwą nazwę Grazer, a jego pomysłodawcami są pochodzący z Wielkiej Brytanii Charlotte Elizabeth oraz Lewis Foster. Jako że świadomość społeczna i idące za nią zainteresowanie kuchnią roślinną sukcesywnie wzrasta, aplikacji wróży się świetlaną przyszłość

Zobacz także: TikTokerki oszalały na punkcie metody Face Lift Tape. Wiele osób uważa ją za kontrowersyjną

Grazer, czyli pierwsza aplikacja randkowa dla wegan

Elizabeth i Foster zauważyli, że weganie i wegetarianie poszukujący partnerów poprzez aplikacje randkowe, w wielu przypadkach wolą nie poruszać tematu diety na swoich profilach. Bardzo ich to zdziwiło. Postanowili więc przeprowadzić z związku z tym małe śledztwo. Jego wyniki były zaskakujące.

Otóż niemała liczba wegan, którzy kiedyś bez ogródek wspominali o wyznawanych przez siebie wartościach, spotykała się z bardzo negatywnymi reakcjami. Byli niekiedy ośmieszani i stygmatyzowani. Ze strachu przed odrzuceniem, woleli przemilczeć kwestię diety aż do wybrania się na pierwszą randkę. Tak narodził się pomysł na stworzenie randkowej przestrzeni, w której osoby na diecie roślinnej mogłyby się w końcu poczuć doskonale. 

Grazer stopniowo zyskuje coraz większą popularność. Intrygująca aplikacja także i w naszym rodzimym wegańskim świecie spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem.

Chętnie z niej skorzystam, bo nie wyobrażam sobie życia z facetem, który nie jest wegetarianinem. To dla mnie nie do przyjęcia. Nic by nie wyszło z randek, na których zajadałby steki albo kotlety. Zniechęcałoby mnie to i irytowało... Wybiegając w przyszłość, nie chciałabym mieszkać z kimś, kto upycha do naszej wspólnej lodówki opakowania parówek i szynek. Jestem weganką już od dwunastu lat. Postanowiłam kiedyś zmienić dietę ze względów ideologicznych. Chcę zacząć spotykać się się z kimś, kto myśli i czuje podobnie.   

Magda

Zobacz także: LIST: „Zakochałam się w byłym chłopaku przyjaciółki. Mimo że rozstali się lata temu, ma do mnie wielki żal...”

Polecane wideo

Najpopularniejsza fryzura 2023 roku. Jest elegancka, zmysłowa i pasuje do wszystkich kształtów twarzy
Najpopularniejsza fryzura 2023 roku. Jest elegancka, zmysłowa i pasuje do wszystkich kształtów twarzy - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 01.02.2023 22:41
czekam na aplikacje gdzie prostytutki beda mogly szukac swoich przyszlych mezow...a nie czekaj...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2023 11:59
Ja bym skorzystała. Obrzydzają mnie randki z kotleciarzami... Poza tym wegetarianom łatwiej żyć z partnerami niemięsożernymi. Nie wyobrażam sobie robienia dwóch obiadów, dla siebie wege, a dla mężusia kotleta...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 31.01.2023 11:51
Dla świrów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie