Co niewierni mężowie kupują na Święta swoim żonom, a co kochankom? Ich taktyka jest prosta

Tacy panowie decydują się na jeden, konkretny produkt.
Co niewierni mężowie kupują na Święta swoim żonom, a co kochankom? Ich taktyka jest prosta
Fot. Unsplash (Marianne Krohn)
24.12.2022

Pewna kobieta przez wiele lat pracowała w butiku Chanel. Przez ten czas zauważyła ciekawą właściwość – mężczyźni, którzy mają kochanki, decydują się na kupno jednego produktu. Co nim jest? Sprawdź.

Zobacz także: To najpopularniejsze męskie imię w Polsce. Nosi je aż co piąty mężczyzna

Jaki prezent niewierni mężowie wybierają dla swoich żon?

Shannon Hill w butiku Chanel pracowała przez długi czas. Zdążyła dobrze poznać preferencja klientów oraz jeden, konkretny typ mężczyzn. Panowie, którzy oprócz żony, mieli też kochankę, stawiali na dość klasyczny, bożonarodzeniowy prezent. Teraz ta pracownica butiku w jednym z TikToków zdradziła, co to takiego. Jak się okazuje, taktyka zdradzających mężczyzn jest bardzo prosta.

Z okazji Bożego Narodzenia ruch w salonie Chanel się zwiększał. Mężczyźni, którzy do niego przychodzili, wybierali dla swoich kobiet głównie szminki, produkty do pielęgnacji skóry oraz perfumy. Shannon Hill wyznała, że niektórzy panowie robili jeszcze „zakupy dodatkowe”, którymi były… prezenty dla kochanek. Była pracownica salonu wyjaśniła, że sprzedawcy dobrze wiedzieli, o co chodzi, ponieważ ci mężczyźni mieli prostą taktykę. TikTokerka wytłumaczyła:

Kupowali swojej żonie jej ulubiony zapach, ładnie to wszystko pakowali, a potem kupowali ten sam zapach dla swojej kochanki. Bo, zgadnijcie, co - nie chcieli opuszczać domu swojej kochanki, pachnąc inną kobietą.

Zdradzający faceci zazwyczaj decydowali się na jeden, konkretny zapach:

To był zawsze ten sam zapach. To były perfumy Coco Mademoiselle. Nigdy nie były to perfumy Number Five, ponieważ ludzie przychodzą i kupują je dla swoich mam. To nigdy nie były perfumy Chance. Zawsze były to Coco Mademoiselle.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Jak spowiadają się kobiety, a jak mężczyźni? Różnice są ogromne

Źródło: o2.pl 

@shannonhillnews It’s tea time ladies! 🫖 #storytime #holidayseason #fyp #cheatinghusbands ♬ original sound - Shannon Hill

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na zimę
Horoskop MIŁOSNY na zimę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie