Kolory, które mężczyźni uważają za najbardziej zmysłowe. Natychmiast przyciągają ich uwagę

Dzięki tym kolorom zaczynamy roztaczać wokół siebie bardzo zmysłową aurę.
Kolory, które mężczyźni uważają za najbardziej zmysłowe. Natychmiast przyciągają ich uwagę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
11.12.2022

Choć często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, kolory odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Co ciekawe, mają gigantyczny wpływ na nasze samopoczucie, jak i podejmowane decyzje. Niektóre z nich, tak jak słoneczny żółty, pudrowy róż, czy rozbielony lawendowy potrafią sprawiać, że czujemy się szczęśliwsze i spokojniejsze. Niezrównanie zapewniają nam beztroskę. Inne, na przykład gołębia szarość, czy niebieskoszary wpędzają nas w melancholię, a wrażliwszych nawet i w smutek. Są też te, przez jakie stajemy się znacznie pewniejsze siebie oraz pełne magnetyzmu i zaczynamy roztaczać wokół siebie bardzo zmysłową aurę. To właśnie te barwy mężczyźni uważają za najseksowniejsze. Jakie tony sprawiają, że zaczynamy mieć większe powodzenie? 

Zobacz także: Przerwa w związku: ratunek dla miłości czy przedsmak rozstania?

Faceci uważają te barwy za niezwykle zmysłowe

Na mężczyzn najlepiej wpływa kilka barw. Panowie za najbardziej elektryzujący ton zwykli uważać czerwień. Uwielbiają kobiety, które noszą ubrania w jej ciepłym makowym odcieniu, w szkarłacie, a także w karminie. Świetnie działa na nich również ton burgundowy. Kobiety, jakie wybierają wymienione kolory, kojarzą im się z osobami pełnymi temperamentu, intrygującymi i niezwykle zmysłowymi.

Na podium z wymienionymi odcieniami czerwieni znalazła się również czerń. To barwa, którą mężczyźni uważają za bardzo zmysłową, szykowną i tajemniczą. Co ciekawe, prym w najseksowniejszych odcieniach wiedzie również odcień kości słoniowej, beżowy i karmelowy. To stonowane eleganckie barwy budzące w facetach sensualne skojarzenia i które działają na nich niezwykle relaksująco. Kobiety, które na nie stawiają, w męskich oczach są widziane jako ponadprzeciętnie ponętne

Zobacz także: Niesamowite perfumy, które rozgrzeją Cię nawet w najmroźniejszy dzień

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał...
Te znaki zodiaku nigdy nie znajdą wspólnego języka. Powinny się unikać, by ich konflikt nie narastał... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie