Miłosny alert. Czym jest zombieing i jak sobie z nim radzić?

Mężczyźni, którzy mają skłonności do zombieingu, są wielkimi egoistami.
Miłosny alert. Czym jest zombieing i jak sobie z nim radzić?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
13.11.2022

Właśnie przeszłaś przez jeden z tych etapów życia, jakie można określić jako niezbyt przyjemny. Poznałaś niedawno intrygującego mężczyznę. Zaiskrzyło jak nigdy dotąd. Maksymalnie Cię oczarował, a Ty jego. Czujesz znów ekscytujące motyle w brzuch. Napędza Cię niesamowita pozytywna energia. Na sto procent jesteś pewna tego, że wszystko zmierza w fantastycznym kierunku. Wierzysz, że w Twoim życiu w końcu pojawił się ktoś naprawdę wartościowy, z kim masz szansę stworzyć głęboką silną więź. Aż tu nagle ślad po idealnym adoratorze ginie...

Zobacz także: Co zwiastuje kryzys psychiczny? Jeśli w porę zauważysz te symptomy, nie dopuścisz do niego

Zombie man, czyli najgorszy materiał na randkowicza

W chwili, w jakiej zaangażowałaś się emocjonalnie, on nieoczekiwanie zniknął z Twojego życia bez wyjaśnienia. Zapadł się pod ziemię. Nie odpowiada na wiadomości. Ignoruje dziesiątki połączeń. Wciąż masz nadzieję, że w końcu oddzwoni, ale tak się nie dzieje. Jak mógł? Przecież tak świetnie się Wam rozmawiało. Tak doskonale się rozumieliście. Erotycznej energii też między Wami nie zabrakło. No nic, starasz się przejść do nowego życiowego etapu.

W końcu się otrząsnęłaś i przestałaś o nim rozmyślać. Pewnego wieczora sięgasz po telefon i nie wierzysz własnym oczom - odezwał się... Jak gdyby nigdy nic rzucił kilka komplementów na temat ostatniej fotki, którą wstawiłaś na Instagram i zaproponował wybranie się do meksykańskiej restauracji, podobno świetnej. Identyczny plan mieliście... kilka miesięcy temu. To właśnie zombieing, czyli niespodziewane ożywienie dawnego adoratora, który postanowił wrócić do gry.

Największy błąd to znów zacząć się zaangażować i bezgranicznie mu zaufać. Mężczyźni, którzy mają skłonności do zombieingu, są wielkimi egoistami ze skłonnościami do manipulacji. Warto mieć na uwadze, że brak im empatii i że często są bardzo niedojrzali emocjonalnie.

Tym samym, jeżeli chcemy dać szansę komuś, kto zastosował wobec nas zombieing, naprawdę dobrze to przemyślmy. Gra może okazać się niewartą świeczki, a my znów możemy zostać skrzywdzone w podobny sposób.  

Zobacz także: Pierwsza miłosna pomoc. Jak najszybciej się odkochać?

Polecane wideo

To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow!
To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.01.2023 15:32
Gjgjhjhgvz 💔🙅🌦️🥁🔌🔦🧱🩹👓
odpowiedz

Polecane dla Ciebie