Mężczyźni wykonujący te zawody to podobno najgorsi mężowie. Kto znalazł się na niechlubnej liście?

Te zawody niestety nie wróżą długotrwałej szczęśliwej relacji...
Mężczyźni wykonujący te zawody to podobno najgorsi mężowie. Kto znalazł się na niechlubnej liście?
Fot. Unsplash
16.10.2022

Bardzo popularna TikTokerka, jaka przyjęła pseudonim Jettiegirl28 to prawniczka, jaka zajmuje się przede wszystkim sprawami rozwodowymi. Ostatnimi czasy pokusiła się o stworzenie listy zawodów, które mają fatalny wpływ na związek. Jej zdaniem mężczyzn, którzy je wykonują, śmiało można nazwać najgorszymi mężami i partnerami. Tym samym, lepiej dobrze się zastanowić, zanim wejdzie się z nimi w poważną relację. W przeciwnym razie możemy być bardzo zawiedzione. 

Zobacz także: Tantryczne ćwiczenia, dzięki którym czeka Cię fascynujące życie erotyczne

Zawody, które mają bardzo zły wpływ na związek

Jakie relacje zdaniem Jettiegirl28 są skazane na fiasko? TikTokerka w ciągu swej prawniczej praktyki miała okazję zaobserwować, że najczęściej rozwodzą się pary, w których mężczyźni wykonują zawód chirurga, strażaka, policjanta, wojskowego oraz pilota. Co jest tego powodem?

Otóż u wszystkich tych mężczyzn można zaobserwować wiele cech wspólnych. W wielu przypadkach mają bardzo trudne charaktery. Są egoistami, mają tendencje do kontrolowania innych, posiadają osobowości narcystyczne, a do tego nie mogą znieść nawet najmniejszych porażek, z jakimi przez długi czas nie są w stanie sobie poradzić. Stają się wtedy toksyczni, a ich długotrwała irytacja skutkuje wyżywaniem się na otoczeniu. Ponadto zawsze chcą stawiać na swoim i w ogóle nie biorą pod uwagę zdania partnerek. Niekiedy naprawdę ciężko jest się z nimi porozumieć. 

Jettiegirl28 dodaje, że istnieją oczywiście odstępstwa od normy, jednakże doradza wielką ostrożność w wiązaniu się z tymi mężczyznami. 

Zobacz także: Mężczyźni mają słabość do damskiej bielizny... z wyjątkiem tych 2 fasonów

Polecane wideo

Topowy street style z Paryża. Zainspiruj się genialnymi lookami Francuzek
Topowy street style z Paryża. Zainspiruj się genialnymi lookami Francuzek - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 3.57 / 5
mirlla (Ocena: 5) 19.10.2022 21:27
Wszystko zależy od charakteru danego człowieka, mój mąż jest policjantem, nie przenosi pracy do domu, dba o mnie i dzieci, ale wiem, ze u innych jest różnie. Jedyne co, to nie jest jakimś wielkim romantykiem, na rocznice kupił nam roombe i suszarkę do grzybów i to ja dbam o tą część żeby gdzieś wyjechać czy wyjść.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.10.2022 00:56
Budowlancy...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.10.2022 19:55
Tiktokerki to jest dopiero zajęcie. Zayebista robota. Pokazywanie dupy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.10.2022 19:47
Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że facetom w tych zawodach wydaje się, że mają jakąś władzę i wyższość nad innymi. Są to jednak tylko ich wrażenia, nikt inny ich za takich nie uważa. Chirurgowi czy pilotowi korona z głowy nie spadnie, jeśli wyniesie śmieci czy zmieni pieluchę dziecku
zobacz odpowiedzi (2)
Katarzyna (Ocena: 5) 16.10.2022 12:02
Nauczyciele akademiccy. Zachowują się tak, jakby nie mieli żon, a studentki były kandydatkami na kolejne partnerki. Wieczni piotrusie panowie.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie