Cztery sekrety uwodzicielek. Dzięki nim są w stanie szybko rozkochać w sobie mężczyznę

Te triki potrafią zdziałać cuda!
Cztery sekrety uwodzicielek. Dzięki nim są w stanie szybko rozkochać w sobie mężczyznę
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
20.10.2022

Niektóre kobiety mają w sobie niezwykły magnetyzm. Zupełnie od niechcenia robią na innych wręcz piorunujące wrażenie, tym samym nie mają najmniejszych problemów z uwodzeniem. Mężczyźni po prostu nieustannie lgną do nich i intensywnie zabiegają o ich względy. Co ciekawe, kobiety te nie są jednak wcale ideałami, jak można by sądzić. Niekiedy w ich bardzo bliskim otoczeniu znajdują się o wiele atrakcyjniejsze koleżanki, ale i tak wciąż pomija się je w zalotach. Na dobrą sprawę doskonały wygląd nie odgrywa w uwodzeniu aż tak wielkiej roli, jak sądzimy. Liczą się tu zupełnie inne rzeczy...

Zobacz także: 7 cech najbardziej atrakcyjnych ludzi. Ile z nich posiadasz?

Błyskawiczna lekcja uwodzenia

To, co najbardziej pociągające, jest na pierwszy rzut oka niewidoczne. Wielkiego powodzenia nie zapewniają wcale idealne rysy twarzy, smukłe długie nogi, czy wspaniały biust. To nie one zdobywają męską atencję, ale specyficzna erotyczna aura, jaką wokół siebie roztaczamy. Nauczenie się, jak ją wywoływać, jest kluczem do uwodzicielskiego sukcesu. Morał z tego taki, że sprawnego uwodzenia można się nauczyć. Ponadto nie jest to wcale tak trudne, jak dotąd myślałyśmy. 

Oto najpilniej strzeżone sekrety uwodzicielek. Dzięki nim błyskawicznie można rozkochać w sobie swój obiekt westchnień.

Pewność siebie

By stać się uwodzicielką doskonałą musisz... się w sobie zakochać. Tak! To rzecz najważniejsza. Wspomniana sensualna aura zaczyna się wokół nas roztaczać, gdy naszego umysłu nie zatruwają kompleksy i jeśli czujemy się wartościowe oraz piękne. Jeżeli lubimy swoją twarz i ciało, jesteśmy znacznie pewniejsze siebie, a jak wiadomo pewność siebie to kolejny świetny wabik na mężczyzn. 

Intensywne spojrzenie, o jakim nie sposób zapomnieć

Oczy naprawdę potrafią uwodzić. Niezwykle wymowne, intensywne oraz pełne głębi spojrzenie połączone z delikatnym, kuszącym uśmiechem potrafi zdziałać cuda. Stopniujmy napięcie miłosnej gry, na przemian serwując spojrzenia prowokujące i niewinne. Doskonały efekt murowany!

Tajemniczy uśmiech

Usta to kolejna po oczach część ciała, jaką można uznać za doskonały wabik. I tu nie chodzi o ich wygląd, ale przede wszystkim o ruchy, na przykład nieznaczne wysuwanie ich do przodu, czy delikatne przygryzanie, które wyrażają erotyczne zainteresowanie

Melodyjny głos

Na mężczyzn zawsze doskonale działa melodyjny i kokieteryjnie ściszony głos. Kojarzy im się po prostu z ekscytującymi szeptami w intymnych sytuacjach. Modulowanie swojego głosu przy jednoczesnym odchyleniu na bok głowy i dotykaniu swoich włosów to wręcz idealne uwodzicielskie oręże.  

Zobacz także: Top 3 zapachy, za jakimi szaleją mężczyźni. Żadna uwodzicielka nie może się bez nich obejść

Polecane wideo

Ta influencerka ma apartament inny niż wszystkie, które do tej pory widziałaś
Ta influencerka ma apartament inny niż wszystkie, które do tej pory widziałaś - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Pogromca internetu (Ocena: 5) 27.10.2022 21:35
Nie pewność siebie, wręcz odwrotnie- bezbronność i kruchość. Faceci lubią wyzwania i chcą się wykazać, więc taka osoba jest idealna. Nie polecam tych bzdet.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.10.2022 13:35
Co to za jakiś noir frajer?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2022 14:01
To prawda, przede wszystkim pewnosc siebie, ale nie arogancja, a faktycznie lubienie siebie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie